Брекети

Виправлення прикусу простіше проводити в ранньому дитинстві, починаючи з 3-5 років. Якщо ж патологія проявила себе у підлітковому віці, чудовим рішенням стануть брекети на зуби.

Сьогодні ринок пропонує величезний вибір варіантів – і кожен зможе поставити брекети, вартість яких буде доступною для сімейного бюджету. Наперед з’ясувати, скільки коштують брекети на зуби, можна лише загалом. Точнішу суму зможе назвати стоматолог після попереднього огляду, а повна вартість брекет-системи, як і тривалість корекції, розраховується за підсумками комп’ютерного моделювання стану щелеп.

Скільки коштує поставити брекети?

Повна вартість роботи залежить від стоматологічної клініки, кваліфікації та затребуваності лікаря, обраних методик та моделей скоб та лігатур. На встановлення металевих брекетів ціна в Харкові, як і на всі інші брекети, включатиме урок гігієни, докладні рекомендації щодо догляду за зубами та найкращі засоби гігієни як комплімент від клініки «Німецька стоматологія». Кераміка приблизно вдвічі дорожча за метал, а вартість сапфірових брекетів буде ще вищою. При цьому брекети, вартість яких мінімальна, не завжди гірша: наприклад, недорогі металеві моделі дуже популярні та чудово справляються з поставленими стоматологічними завданнями.

Брекети: види та розцінки

Для багатьох саме вартість – визначальний фактор під час вибору методу виправлення прикусу. Ціни на брекети залежать від:

  • матеріалу – мінімальною буде ціна на нержавіючу сталь, максимальною – на сапфірові пластини;
  • способу, яким брекети для зубів фіксуються до дуги, — класичний істотно дешевше за самолігуючий;
  • способу встановлення – на передню чи задню поверхню зуба. Лінгвальні (так звана язичні) брекети завжди обходяться дорожче.

Лінгвальні брекети у Харкові: ціна питання

Зубні брекети цього типу не завжди рекомендовані і робити остаточний вибір потрібно після консультації зі стоматологом-ортодонтом. Але якщо вам підходить ця брекет-система, ціна залежатиме від матеріалу та способу фіксації скоб до металевої дуги. Найдешевші такі брекети у Харкові коштують приблизно 300 доларів США з фіксацією та компліментом від клініки.

Головна перевага лінгвальної установки брекетів на зуби – ціна та естетичні моменти. Можна використовувати метал (найдешевший матеріал) без ризику зіпсувати посмішку на найближчі рік-два. Причому і сапфірові, і керамічні брекет-системи при зовнішній установці все одно видно, чого не скажеш про лінгвальні брекети для дорослих.

Плануючи поставити брекети, подбайте про вибір клініки із досвідченими висококваліфікованими лікарями. Хороші рекомендації у медицині вкрай важливі. Найкраще, якщо це буде солідна клініка, яка «по нотах» розпише майбутнє лікування та очікуваний результат.

Інші статті