Лікування зубів уві сні - безболісно та комфортно

Забудьте про страх перед стоматологом з медикаментозним сном.

Записатися на консультацію

Персоналізовані плани лікування

Високі стандарти безпеки та стерильності

Затишна атмосфера та уважний персонал

Медикаментозний сон для лікування зубів без страху

Найпоширеніші питання

Що я буду відчувати після пробудження (наркозу)?

Завдяки сучасним лікам вихід з наркозу став приємним і комфортним - відчуття похмілля і шума в голові залишились в минулому.  

Медичні препарати стирають відчуття занепокоєння і неприємні спогади, що дозволяє прокинутися відпочившим. Для нас має велике значення, як людина буде почуватися до, в процесі чи після лікування.

В яких ситуаціях лікування дорослих уві сні доречно?

Лікування дорослих уві сні може бути використане в різних медичних ситуаціях. Такий підхід може бути доцільним у випадках, коли пацієнт має значний обсяг медичних втручань, потребує кісткової пластики, зубних імплантатів, а також у великому обсязі хірургічних втручань, наприклад, гайморотомії чи пункції верхньощелепної пазухи.

Лікування в седації також може бути доречним у випадках попереднього неприємного досвіду, підвищеного рівня стресу або страху, що перешкоджають лікуванню у стандартних, звичних умовах. Використання медикаментозного сну може допомогти вам відпочити та дозволити медичному персоналу ефективно провести лікування. В ситуаціях, коли лікарі не поспішають і сфокусовані, якість лікування значно зростає.

В яких ситуаціях необхідно проводити стоматологічне лікування дітей уві сні? Як це зробити якісно?

Для проведення наркозу чи седації дітям існують чіткі медичні покази. У стоматології теж.Наркоз не проводиться заради самого наркозу. Більшість випадків лікувань під наркозом - це діти 5-7 років, у яких може бути багато проблемних зубів, можливо вони не налаштовані на лікування під місцевою анестезією, відчувають стрес, хвилювання і мають психологічний дискомфорт.

У кожній ситуації спочатку ми намагаємось налаштувати дитину на звичайне лікування, заохочуємо в гральній формі на огляд, починаємо з чищення зубів, залучаємо батьків до співпраці (за потреби). Малюку треба звикнути до лікарів, побачити дружню атмосферу, заспокоїтися. Ми ніколи не примушуємо, дитина не повинна терпіти. Якщо дітям потрібно лікувати багато зубів (є множинний карієс), видаляти зуби (особливо "вісімки", які заважають росту іншим зубам) - лікування в медикаментозному сні значно безпечніше, ефективніше, психологічне комфортніше, ніж звичайне. Лікування зубів уві сні, у седації - це не якась зайва новомодна знахідка, це різке підвищення якості стоматологічного лікування. Дитина не стресує, медичний персонал не поспішає, лікарі спокійно виконують свою роботу, саме якісно.

Якщо людина має проблеми із здоров'ям, серцево-судинні захворювання, має додаткову патологію, лікування уві сні безпечне?

Так, це безпечніше, ніж лікування в звичайних умовах. Перед початком лікування пацієнт проходить обов'язкове обстеження, включаючи кардіограму, здає лабораторні аналізи та отримує чіткі медичні призначення. Крім того, медичний персонал тримає все під контролем щодо супутньої патології та заздалегідь має все необхідне для попередження ускладнень.

У процесі проведення лікування уві сні стан пацієнта, як дитини, так і дорослої людини, постійно контролюється за допомогою спеціальних датчиків та апаратів. Цей постійний моніторинг включає в себе контроль артеріального тиску, дихання, пульсу, рівня кисню в крові, рухів, свідомості, електрокардіограму та інші показники здоров'я. Це дозволяє забезпечити безпеку та ефективність лікування на кожному етапі.

Наркоз, седація чи медикаментозний сон, в чому різниця?

Наркоз - це медичний стан, коли пацієнт перебуває у стані контрольованої безсвідомості та не відчуває болю під час проведення медичних процедур або операцій. Седація – це медичний стан, коли пацієнт залишається у свідомості, але перебуває у стані спокою та релаксації, іноді може навіть заснути. Метою седації є забезпечення комфорту та мінімізації неприємних відчуттів під час медичної процедури, при цьому залишається можливість комунікації з пацієнтом, якщо це необхідно.

Для проведення наркозу і седації використовується різні медикаментозні препарати задля комфорту та безпеки пацієнта під час лікування.

Лікарі часто називають анестезію мультимодальною, як це?

Мультимодальна анестезія передбачає збалансоване одночасне використання двох або більше анальгетиків, що мають різні механізми дії задля комфорту пацієнта. В лікуванні чи хірургії одного дня важливо досягти адекватного знеболення при мінімумі побічних ефектів, сприяти швидшому відновленню пацієнтів у післяопераційному періоді.

Яка вартість і тривалість лікування саме уві сні?

Вартість медикаментозного сну складає 5000 грн за годину і додатково рахується до суми будь-якого стоматологічного чи будь-якого медичного лікування. В середньому лікування під наркозом триває від 1 до 4 годин і залежить від запланованого об'єму медічних втручань. Комфортна тривалість лікування уві сні - до 4 годин. Хочемо зазначити, що у наших клініках під час наркозу (медикаментозному сні) ніяких додаткових послуг не нараховується, як це роблять в інших закладах. У нас "все прозоро" і “все включено"  - робота лікарів та їх помічників, всі необхідні лікарські засоби та сучасні медикаменти, спостереження лікаря-анестезіолога після лікування до пробудження пацієнта, важливі поради, призначення і рекомендації після седації,

Етапи лікування: Як це працює?

1. Консультація та діагностика: Початкове обстеження і обговорення варіантів лікування

2. План лікування: Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

3. Стоматологічні процедури: Виконання лікування під седацією

Готові швидко і професіфно домогти!

Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, щоб реально дізнатися про ваші потреби, проблеми та цілі.

Дійсний номер
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Готові швидко і професійно допомогти!

Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, щоб реально дізнатися про ваші потреби, проблеми та цілі.

Дякуємо, ваш запит відправлено!

Ми зв'яжемось з вами в найближчий час.
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.