EnglishGermanRussianUkrainian

Скільки коштує зубної імплант?

Відмінна альтернатива мостовидні протези - імплантати. Зовні вони не відрізняються від справжнього зуба, не вимагають особливого догляду і повністю відновлюють функціональність щелепи. Імплант зуба складається з двох частин: металевого «кореня» і верхньої частини, коронки, яка може бути створена з різних матеріалів.

Скільки коштує зубної імплант?

Вартість залежить від декількох факторів:

  • виробника металевого штифта-кореня, виготовленого, як правило, з чистого титану і / або з додаванням високоміцних керамічних матеріалів;
  • запатентованої технології різьблення імпланта, його біологічного покриття і форми;
  • матеріалів, з яких зроблена коронка,
  • технології з'єднання імпланта - так званого абатмента - зв'язує компонент між штучним коренем (імплантат) і майбутньої коронкою зуба.

Елемент зубного імпланта, який імплантується в ясна, в більшості випадків являє собою титановий стрижень. Цей метал прекрасно переноситься організмом і зазвичай служить все життя, не вимагаючи заміни.

Вибрати імплантат на підставі його вартості дуже непросто. На вітчизняному ринку існують десятки різних систем, в світі - сотні. З точки зору оптимального співвідношення ціна-якість, найкраще їх вибирати в тих клініках, де лікарі-професіонали зможуть проінформувати вас не тільки про медичні дослідження, які обов'язково проводять відомі бренди-виробники імплантатів, але і яка з систем оптимально підходить у вашій клінічної ситуації . При цьому термін служби естетичної конструкції на імпланти становить мінімум 10 років, а самого імплантату - все життя!

Естетична стоматологія: імпланти передніх зубів

Вибираючи зубний імплантат для «зони посмішки», особливу увагу потрібно звертати на його вид після установки. У цьому випадку буде виправдана установка імпланту зуба, ціна якого помітно вище середньої. На завершальному етапі (при формуванні власне зуба) краще використовувати кераміку або цирконієві коронки - на вигляд вони нічим не відрізняються від натуральних зубів. Якщо питання про те, скільки коштує імплант зуба, - вирішальний, і бюджет обмежений, можна зупинити вибір на металокерамічних коронках. Вони не поступаються іншим варіантам по функціональності, але програють в естетичному плані.

Тривалість установки імпланта зуба

Питання про те, скільки коштує імплант, нерідко відходить на другий план. Класична імплантація має на увазі вживлення титанового штифта, який буде приживлятися протягом 4-6 місяців, і тільки після цього встановлюється зовнішня коронка. Але останнім часом імплантати (зубні) нерідко встановлюють за один сеанс (одне відвідування). Зазвичай імплантант фіксується на місці втраченого рідного зуба або в лунці видаленого зуба. В останньому випадку коронка фіксується в той же день, і візуально зубної ряд залишається повним.

Причому встановлюється імплантат зуба, ціна якого буде відома до проведення імплантації і не зміниться після закінчення обраного лікування. Правда, такий варіант установки можливий не завжди - дізнатися, чи підійде він вам, можна тільки від професійного хірурга-імплантолога.

Також корисно: коронки на імпланти, відбілювання zoom, відбілювання Бейонд, зубної імплант, одноетапна імплантація зубів

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK