EnglishGermanRussianUkrainian

Відбілювання зубів Zoom 3

Здорові зуби і красива посмішка - показник міцного повноцінного здоров'я. У процесі життєдіяльності ми регулярно вживаємо в їжу продукти, що містять фарбують речовини, а також з часом утворюється зубний наліт, від якого не можна позбутися за допомогою звичайної зубної щітки. Також варто пам'ятати, що нікотин впливає на колір емалі. Однак у цієї проблеми є рішення: освітлити зубну емаль сьогодні стало досить просто.

Існує кілька підходів до відбілювання зубів за технологією Zoom 3: відбілювання зубів на прийомі у лікаря-стоматолога та відбілювання зубів в домашніх умовах. Дану послугу також іноді пропонують косметологічні клініки та салони краси. Найкраще робити це в стоматологічній клініці: сеанс триває всього близько години, і відмінний результат гарантований. Є різні апаратні методики освітлення, але одними з найпопулярніших і надійних є технології відбілювання зубів за допомогою професійних апаратів ZOOM і ПОЗА, Двох американських виробників - лідерів в області косметичної стоматології. Якщо ви вирішили зробити відбілювання зубів за технологією Zoom 3 в Харкові, можете бути впевнені в цілковитій безпеці процедури для вашого організму: технологія передбачає всі необхідні захисні заходи. Відбілювання зубів за технологією Zoom 3 дозволяє не тільки позбутися від нальоту і повернути первісний колір зубної емалі, але і зробити зуби більш здоровими і більш стійкими до дії негативних чинників.

Основні особливості відбілювання зубів Zoom 3

 • Результат відбілювання може зберігається від року до декількох років за умови дотримання всіх рекомендацій вашого лікуючого лікаря щодо профілактики та догляду за зубами.
 • До складу гелю, який використовується при проведенні процедури, входить кальцію фосфат, який зміцнює зубну емаль і робить зуби більш міцними.
 • До складу гелю входить невисока концентрація відбілюючих речовин, завдяки чому навіть найчутливіші зуби добре переносять процедуру.
 • Технологія Zoom 3 прекрасно справляється як з відбілюванням зубів, що змінили колір під впливом фарбувальних речовин, так і з відбілюванням пожовклих від віку зубів.
 • Існує міжнародна шкала VITA для оцінки відбілювання зубів. Всього в ній налічується 16 відтінків зубів. За одну процедуру відбілювання, в середньому, можна домогтися зміни кольору на 10-12 відтінків. Пам'ятайте, що саме лікар-стоматолог в кожному конкретному випадку повинен визначати ступінь відбілювання зубів.

Як проводиться відбілювання зубів Zoom 3?

Перший етап при будь-якому хімічному відбілюванні - підготовка. Обробляти можна тільки абсолютно здорові зуби, тому спочатку стоматолог видаляє камені, знімає наліт, ставить пломби, лікує запалені ясна, зміцнює емаль. Іноді на це потрібно кілька відвідувань.

Далі починається власне апаратне відбілювання Zoom:

 • ясна і губи закривають захисними накладками, очі - окулярами;
 • на зуби наносять відбілюючий гель;
 • активують його компоненти спеціальною лампою;
 • наносять інший гель, що зміцнює емаль.

Етапи відбілювання і зміцнення чергуються кілька разів протягом одного сеансу, поки зуби не стануть досить білими.

За рахунок чого освітлюється емаль?

Гель містить зв'язаний кисень. Молекули проникають в товщу емалі і під впливом світла лампи розпадаються, звільняючи кисень. Він окисляє всі, крім власне емалі, - розпадаються будь-які сторонні речовини, які і забезпечують зміна кольору. Існує кілька послідовних різновидів системи Zoom: Zoom, Zoom 2, Zoom 3. Кожна наступна версія відрізняється поліпшеною ефективністю і безпекою. Компанія постійно вдосконалює свої продукти, тому на сьогодні відбілювання Zoom 3 - максимально щадний метод, недорогий і безпечний.

Тим, у кого зуби від природи чутливі (слабка емаль), допоможуть спеціальні зміцнюють склади. У деяких випадках підготовчий період триває 7-10 днів, і щодня за допомогою спеціальної капи на зуби на деякий час наноситься зміцнюючий гель, який робить емаль більш щільною.

Догляд за зубами після відбілювання за технологією Zoom 3

Для того, щоб якомога довше зберегти результат відбілювання зубів, необхідно строго дотримуватися рекомендацій вашого лікуючого лікаря. Рекомендації можуть бути наступними:

 • Проведення гігієни ротової порожнини два рази в день.
 • Деякі виробники матеріалів для відбілювання зубів рекомендують використання елайнеров (капи спеціальної конструкції, які повністю повторюють форму і розмір ваших зубів) з відбілюючим гелем для закріплення і підтримки отриманого результату.
 • Протягом декількох днів після проведення процедури доведеться відмовитися від всіх продуктів, які у великій кількості містять фарбувальні речовини.

Протипоказання. Про них потрібно знати!

Методика максимально щадна, але таке відбілювання не проводять неповнолітнім, під час вагітності та годування груддю. Крім того, протипоказанням є онкологічні захворювання. Карієс, стоматит та інші хвороби ротової порожнини теж несумісні з Zoom - відбілювання може негативно вплинути на стан організму. Саме тому необхідний попередній етап, за час якого стоматолог забезпечить ідеально здоровий стан зубів і ясен. Після того, як карієс або інші захворювання ротової порожнини будуть повністю вилікувані, процедура відбілювання зубів за допомогою технології Zoom 3 стане можливою.

Також корисно: імплантація переднього зубадитячий ортодонтлікування карієсу у дітейбрекет системивирівнювання зубів у дорослих

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK