EnglishGermanRussianUkrainian

керамічні коронки

Кераміка - популярний матеріал для виготовлення зубних коронок. Вона дозволяє створити штучний зуб, з виглядом відрізнити від справжнього. Керамічні коронки можна закріпити на основі з металевого штифта (з біологічно чистого титану), імплантованого в кістку, або на трохи Обточені зубі. Сточувати верхній шар емалі потрібно для того, щоб з одягненою коронкою зуб по товщині не відрізнявся від нормального.

Керамічна коронка: особливості та переваги

Найчастіше цей матеріал використовують там, де високі вимоги до естетики, - в так званій зоні посмішки. Серед головних плюсів суцільнокерамічних коронок - можливість залишити нерв в зубі, а значить, він залишиться живим і буде служити власнику необмежено довго.

Оскільки фарфор пропускає промені світла так само, як природна емаль, зуби будуть виглядати повністю натуральними (на відміну від металокерамічних моделей). Правда, і вартість керамічної коронки трохи вище. Виділяють кілька основних видів таких зубних протезів, з різною ціною і можливостями.

Порцелянові коронки легше металокерамічних і звикання до них відбувається швидше. Матеріал прекрасно переноситься організмом, не викликає алергії. Коронка (керамічна) не дратує прилеглі до неї зсередини тканини зуба, і він тривалий час залишається здоровим і міцним.

Види керамічних коронок без металу

Виділяють три основних види таких конструкцій:

  • коронки з порцеляни;
  • з оксиду цирконію;
  • з оксиду цирконію, покритого декількома шарами порцеляни.

Найміцнішими вважаються цирконієві конструкції. Керамічна коронка, ціна якої перевищує металокераміку, по кишені не всім, тому в деяких випадках вибирають дешевші моделі з чистого фарфору.

В ціну входить не тільки сам матеріал, а й робота по створенню форми, яка в точності відтворює інші зуби. Використовується технологія комп'ютерного моделювання, а виробництво здійснюється з урахуванням отриманої тривимірної моделі щелепи (як результат сканування зліпка). Для додання міцності майбутнього зубу або зубної конструкції робиться каркас з діоксиду цирконію, на який в кілька шарів наноситься фарфор. Якщо необхідні високоестетичні керамічні коронки, ціна, якість і довговічність яких оптимальні, краще звернути увагу на можливості та переваги натурального порцеляни.

Кожен шар після нанесення піддається впливу високих температур і спеціальних режимах під час запікання. Після того, як порцелянова «глазур» досягає максимальної твердості, заготівля охолоджується, і наноситься наступний шар - до досягнення потрібної форми, розміру, кольору і прозорості.

Звертайтеся!

Також корисно: стоматолог ортодонт, коронка на зуб вартість, імплантат зубної ціна, керамічна брекет система, професійне відбілювання зубів

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK