EnglishGermanRussianUkrainian

Брекет-система Damon

З необхідністю вирівняти зуби стикається величезна кількість людей. Експерти стверджують, що не менше ніж у 80% населення спостерігаються патології зубощелепної системи. Щоб привести в порядок зубний ряд, з початку 20 століття фахівці працюють над створенням різних пристосувань. Одним з найпопулярніших в наш час є брекети - незнімні конструкції у вигляді скоби зі спеціальними пластинками, фіксуються на зубах.

Перші брекет-системи були громіздкими і грубими, зараз же пацієнтам, соромляться своєї посмішки, доступні більш сучасні конструкції, серед яких особливе місце займають брекети Damon (Даймон). Цей ортодонтичний апарат отримав свою назву на честь творця - американського лікаря Дуайта Деймона. Нова система швидко заслужила визнання з боку експертів і пацієнтів - за ефективність і естетичність.

Брекети Damon забезпечують комфортну корекцію прикусу і практично непомітні на поверхні зуба. Всі моделі брекетів цього бренду ставляться до самолігуючі, тобто металеву дугу фіксують спеціальні плоскі замки і пази, практично непомітні на поверхні скоб.

Пацієнтам, перед якими постало питання - вибрати брекети Damon або іншу систему корекції прикусу, слід оцінити всі можливості і переваги даного варіанту. Остаточне рішення приймається спільно з лікуючим лікарем.

Знайомство з системами Даймон: модельний ряд

Всі існуючі ортодонтические конструкції періодично піддаються модернізації і вдосконаленню, при цьому враховуються останні технологічні досягнення, і звичайно, побажання та очікування клієнтів (пацієнтів). Тому продуктова лінійка конструкцій поступово розширюється.

Випуском самолігуючі брекетів Damon займається американська корпорація Ormco, яка пропонує 4 моделі коригувальних апаратів:

 • Суцільнометалеву конструкцію Damon Q (Деймон Кью);
 • Сталеві брекети Damon 3МХ;
 • Естетичну систему з прозорого полікристалічного алюмінію Damon Clear (Даймон Клеар);
 • Естетичну систему Деймон 3 з підставою з пластика, посиленого керамікою.

Всі перераховані варіації мають мініатюрні розміри і забезпечують зручність користування. Основна відмінність систем пояснюються застосуванням різних матеріалів і рівнем складності обробки, що впливає на кінцеву вартість конструкції.

Увага! У зв'язку з високим попитом на продукцію марки Damon почастішали випадки надходження в продаж фальшивих виробів. Пацієнтам слід бути уважними при виборі стоматологічної клініки: добросовісна організація працює тільки з офіційними представниками виробника і встановлює тільки сертифіковані вироби.

Брекети Damon Clear: основні переваги

Ця модель виділяється за рахунок своїх чудових характеристик навіть на тлі максимально комфортною серії «Даймон». Серед її особливостей:

 • повна прозорість усіх елементів, включаючи замок;
 • мінімальна сила тертя між пластиною і металевою дугою;
 • висока міцність пластини;
 • закруглені кути, які забезпечують високий рівень комфорту з першого дня використання.

Модель зручна не тільки у використанні, але і в обслуговуванні. Замок сконструйований таким чином, що для звільнення дроту з затиску досить повороту спеціального інструменту, практично без зусиль. Натиск мінімальний і спрямований так, що на зуб тиск не поширюється. Це гарантія того, що брекет НЕ відклеїться в процесі обслуговування, і пацієнт нічого не відчує.

Пластини практично непомітні, адже єдиною непрозорою деталлю у класичних моделей залишається легко темніють лигатура. Тут цього елемента просто немає, і пацієнт може без побоювання пити каву, соки, вина та інші «фарбувальні» напої.

Компанія Ormco анонсує в найближчому майбутньому вихід в продаж системи нового покоління Damon Clear 2.

У яких випадках для корекції підійде брекет-система Damon?

Серед моделей цього бренду є варіанти для виправлення будь-яких патологій прикусу. Самолігуючі брекети забезпечують слабку, але рівномірне навантаження, зводячи до мінімуму неприємні відчуття на етапі звикання. Невеликий тиск оптимально для тканин ясен і кісткової основи: зуб зсувається з максимальною швидкістю, можливої ​​для конкретного випадку.

Брекети «Даймон» рекомендовані для будь-якого віку, починаючи приблизно з 12 років. Вони підійдуть і пацієнтам з високою чутливістю ясен. Самолігуючі моделі - єдині, які допустимо використовувати при запаленнях пародонту.

Пацієнтів традиційно хвилює питання - скільки часу доведеться витратити, щоб досягти бажаного результату? Як і в разі застосування систем будь-яких інших виробників, все залежить від ступеня патології, віку пацієнта і майстерності лікаря. В середньому на усунення проблеми йде 12 - 20 місяців. Разом з тим практика показує, що при носінні самолігуючі (безлігатурні) моделей Деймон перші результати пацієнт зможе побачити вже через пару місяців.

Damon: брекети, які економлять ваш час

Серед основних переваг всіх моделей Damon слід виділити:

 • Підвищену комфортність - при їх носінні забезпечується мінімальне, щадне вплив на зуби, тому процес адаптації проходить легше.
 • Простоту обслуговування - завдяки зручній системі замків (SpinTek) спрощується і прискорюється процес установки і корекції (активації) брекетів.
 • Простоту догляду - завдяки відсутності лігатури спрощується процес гігієнічного догляду за ротовою порожниною і системою (обов'язковими процедурами є чистка зубів за допомогою щітки і проміжків за допомогою зубної нитки). Як і у випадку з будь-якими іншими видами брекетів доведеться на якийсь час відмовитися від твердих і «прилипають» продуктів.
 • Економію часу - кількість обов'язкових відвідувань ортодонта зменшується (зазвичай остаточно одного візиту раз в два місяці).

Такий спосіб корекції прикусу вимагає набагато менше відвідувань стоматолога. Крім того, їх обслуговування займає мінімум часу і не доставляє ніяких неприємних відчуттів (що особливо важливо для дітей). Система відрізняється дуже високою ефективністю - навіть у дорослих результат застосування таких брекетів буде помітний вже через 2-3 місяці.

Також корисно: коронка ціна, імплант ціна, брекети харків ціна, скільки коштує відбілювання зубів, стоматологія імплантація

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK