EnglishGermanRussianUkrainian

Вініри - легкий шлях до Вашої бездоганної усмішки

Красива і здорова усмішка дарує радість і впевненість у собі її власникам. А ще дозволяє управляти враженням про себе, привертати увагу і викликати розташування співрозмовника.

Як же виправити ситуацію, якщо природна посмішка далека від ідеалу?

Установка вінірів дозволяє добитися ідеальної посмішки як за формою, так і за кольором. На сьогоднішній день технології зробили цю процедуру абсолютно безпечною для здоров'я Ваших зубів.

застосування виниров

Вініри - це ультратонкі порцелянові або композитні пластинки, які застосовуються для вирівнювання поверхні зуба або його кольори, коли такі способи як відбілювання, Не припустимі. Вініри покривають тільки фронтальну частину зуба і для їх застосування не потрібно обточувати поверхню зуба, що і робить їх застосування абсолютно безпечним.

Однак вініри не можуть бути використані при неправильному прикусі, заняттях екстремальними видами спорту або відсутності жувальних зубів.

установка вінірів

Вініри закріплюються на передню поверхню зубів, які знаходяться в «зоні посмішки». Залежно від індивідуальних особливостей будови обличчя, це 8 або 10 зубів верхньої і нижньої ряду. Для створення індивідуального і неповторного образу ми враховуємо особливості будови обличчя кожної людини, тип посмішки, форму губ, розріз очей і ще безліч факторів.

При необхідності вініри можна комбінувати з коронками - коли на одні зуби встановлюються вініри, а на інші коронки. У такому випадку важливо, щоб вони були виконані з одного матеріалу.

Підібрати індивідуальне рішення, що враховує всі Ваші побажання і особливості, допоможуть наші фахівці. Нова посмішка може повністю змінити Ваше життя!

Підготовка перед установкою вінірів на зуби

Установка вінірів вимагає певної підготовки:

  • Комп'ютерна фото діагностика і оцінка лікарем ключових естетичних і функціональних параметрів
  • Виконання рентгена або комп'ютерної томографії дає можливість приймати правильні рішення в процесі лікування
  • виконання професійного чищення зубів допомагає правильно підібрати колір вінірів і дає можливість лікарю переконатися у відсутності ранніх форм карієсу.

Переваги установки вінірів

Застосування передових технологій при установці вінірів робить цю процедуру абсолютно безпечною для здоров'я Ваших зубів. А результат дозволяє зробити Вашу посмішку ідеальною.

Матеріали, з яких створюються вініри, біосумісні і повністю імітують природні властивості тканин зуба.

Для нас дуже важливий комфорт пацієнтів. Тому наша команда робить все, щоб вже на шляху до своєї ідеальної усмішці, Ви отримували максимум позитивних емоцій.

Процедура проходить легко і комфортно на кожному етапі. Ми стежимо за тим, щоб Ви отримали кращий результат в максимально тривалій перспективі.

Такий підхід дозволяє зробити так, щоб ми зустрічалися тільки по хорошим приводів. Саме тому наші пацієнти стають нашими друзями і з задоволенням розповідають про нас.

А якщо у Вас ще немає знайомих, які вже можуть порекомендувати нас, то познайомтеся з прикладами наших робіт, Щоб скласти свою думку перед тим як записатися на консультацію.

Ми ж завжди з задоволенням відповімо на всі питання.

Для цього залиште свій номер телефону, натиснувши на іконку телефону справа внизу екрану - ми передзвонимо Вам і підберемо зручний для Вас час візиту на консультацію.

Чекаємо Вас в клініках «Німецька стоматологія»
Харків, вул. Чернишевська, 26

Чекаємо у нас в гостях!

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK