EnglishGermanRussianUkrainian

Протезування зубів за допомогою коронок і вінірів

                                                                                                                                                                      Запис і консультація:

                                                                                                                                                                                       057 717 17 16

                                                                                                                                                                                       067 579 99 49

Імплантація та протезування. Содружественное рішення, якщо відсутній хоча б один зуб.

У разі відсутності одного або більше зубів в нашому арсеналі є правильні і надійні рішення. Імплантація - це основа для протезування, при якому сусідні зуби не обтачиваются. Сучасні технології, унікальні знання та індивідуальний підхід дають можливість допомагати нашим пацієнтам в найскладніших ситуаціях. Детально про надійних імплантатах зубів і можливості стоматологічної імплантації тут.

Здорова і приваблива усмішка стала візитною карткою успішної людини в сучасному світі. Вона відразу привертає увагу і викликає розташування співрозмовника. Гармонійність і краса здорової посмішки надає вирішальну роль при остаточному виборі партнера або співробітника.

Сучасне протезування зубів може виконувати як відновну функцію, так і естетичну. Використання коронок дозволяє відновити зруйновані зуби, а застосування вінірів може повністю змінити зовнішній вигляд Вашої посмішки!

Що Ви обов'язково отримаєте на консультації в Німецькій Стоматології?

В ході консультації лікар визначає який метод відновлення зубного ряду дасть найкращі результати в кожному конкретному випадку. Незалежно від того який метод протезування був обраний, лікування буде проведено максимально швидко, в обумовлені терміни і в максимальному комфорті. Так, як це робиться в Німеччині.

Які умови будуть виконані з нашого боку?

Для нас важливі принципи в роботі з нашими шанувальниками. Чесність і прозорість в медичних і фінансових питаннях - основні наші переваги. Ви будете знати чітку послідовність всіх етапів і їх вартість.

Яка вартість?

Ми є абсолютно доступною клінікою. Медицина складна дисципліна, що вимагає використання великої кількості технологій, знань і протоколів. Багато наших послуги вже включені у вартість конкретного лікування. Ціна за корону або вінір вже включає всі необхідні матеріали, візити, примірки, корекції, побори кольору, полірування, відбитки, знімки, роботу висококласних техніків-дизайнерів і т.д. Багато клініки маніпулюють кількістю дрібних послуг і маніпуляцій в процесі лікування. Вартість лікування, яка здавалася недорогий в результаті стає вражаючою.

Ми ж працюємо принципово по-іншому. Ви знає все наперед. Все включено. Нічого зайвого. Наші професійні консультанти-адміністратори максимально чітко Вам про це розкажуть по телефону або при зустрічі в наших клініках.

Яка наша гарантія?

Прозорість і чесність - ці основні принципи, які закладені в наші гарантійні зобов'язання. Вони чітко прописані, Ви можете побачити їх тут

Види рішень. варіанти протезування

  • металокераміка. Підстава майбутнього зуба - покритий шаром кераміки металевий ковпачок, зверху металевого ковпачка - шар кераміки. Це технологія вже «вчорашнього дня» Ми використовуємо металокерамічні коронки, як тимчасове рішення і тільки у виняткових випадках.
  • Керамічні вкладки. Надійна альтернатива пломбам на жувальних зубах. Вони використовуються в разі, коли зруйнована незначна частина зуба. За принципом дії керамічні вкладки аналогічні пломбам, але їх міцність і довговічність набагато вище. Термін служби значно перевищує термін служби фотополімерних пломб.
  • Безметалова кераміка або ще називають цільнокерамічна коронка. Весь зуб на 100% складається з кераміки. Металева основа-ковпачок, як робили раніше, повністю відсутня. Такі коронки максимально природні і натуральні, оскільки відбиття світла і кольору у них такі ж, як у справжніх зубів. У світі є кілька виробників топових керамічних матеріалів. Існує кераміка з оксиду цирконію і пресована кераміка, однак існує великий вибір кольорів і відтінків. Правильну палітру фарб може підібрати досвідчений тандем лікаря-стоматолога та техніка-кераміста. Тільки в цьому випадку Ваша посмішка стане індивідуально бездоганною! Термін служби таких коронок 10 років і більше.
  • Вініри - ультратонкі керамічні пластинки. Матеріали і технології використовуються такі ж як при виготовленні суцільнокерамічних коронок. Тільки товщина кераміки менше одного міліметра. Завдяки вінірами можна змінити естетику зубів в лінії посмішки. Термін служби вінірів - більше 10 років.

Як відбувається установка коронки на зуб

Якщо зуби пошкоджені карієсом, їх необхідно перелічити. Перед протезуванням важливо провести процедуру професійна чистка зубів.

Далі робиться дизайн коронки і Вашої посмішки. Якщо мова йде про зміну зубного ряду і форми зубів за допомогою коронок, то виготовляється прототип майбутніх зубів з воску або відбувається моделювання майбутнього зуба в цифровому вигляді. Після робляться тимчасові коронки з міцного естетичного пластика. Це дозволяє на тимчасових коронках «відпрацювати» всі важливі фізичні і функціональні параметри, а також врахувати всі естетичні побажання.

Наступний етап - підготовка зуба для установки коронки. Робиться зліпок верхньої і нижньої щелепи, виготовляється 3-D модель і приміряється коронка. Коли примірка пройшла вдало, то проводиться установка і фіксація постійної коронки.

 

Як подивитися наші роботи?

Наші роботи «До і Після» Ви можете побачити в цьому розділі сайту. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, ми з радістю готові професійно відповісти на них!

Як прийти до нас в гості?

Все дуже просто. Залиште свій контактний телефон, натиснувши справа внизу екрану на іконку телефону - ми передзвонимо і запишемо Вас на консультацію до кращого фахівця.

Посміхайтеся частіше! Вам це личить!

 

 

Також корисно: імплантація зубів ціна харків, дитяча стоматологічна поліклініка, лікар ортодонт, коронки з оксиду цирконію, керамічна коронка ціна

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK