EnglishGermanRussianUkrainian

Імплантація зубів

Запис і консультація:

057 717 17 16

067 579 99 49

Відкрито дарувати свою посмішку світу - справжнє задоволення. Якщо з якоїсь причини Ви втратили один або кілька зубів, легко відновити естетику і здоров'я посмішки за допомогою імплантації.

Імплантація зубів - це метод заміни втраченого кореня зуба штучним аналогом, на який надалі встановлюється коронка.

На сьогоднішній день не існує рівноцінних способів з такою ж ефективністю відновити як естетичні, так і функціональні властивості втраченого зуба. Одним з переваг імплантації, які ми опишемо нижче, є термін служби імпланта - протягом усього життя.

Чому так важливо замінити відсутній зуб?

Відсутність навіть одного зуба впливає як на якість пережовування їжі, так і на рівномірність розподілу навантаження на всю зубощелепної систему. Згодом це впливає на здоров'я всього організму. В першу чергу шлунково-кишковий тракт. Може впливати на прикус і дикцію.

Надалі виправити ситуацію набагато складніше. Тому ми настійно рекомендуємо якомога раніше відновити зубний ряд. З нашого боку ми гарантуємо професійну допомогу у вирішенні цього завдання.

Чому Німецька стоматологія вибрала систему зубних імплантів Straumann (Швейцарія)?

Мережа клінік «Німецька стоматологія» є авторизованим партнером кращого в світі виробника дентальних імплантів - швейцарською компанією Straumann. Це дозволяє надати не тільки унікальні за якістю, надійності і приживлюваності імпланти, але ще і кращу ціну.

З имплантами Straumann ми дійсно можемо впоратися з будь-якої самої нестандартною ситуацією, бути впевненими і гарантувати прекрасний результат лікування!

Основні переваги системи імплантів Straumann

 • Найвищі показники приживлення на основі численних клінічних досліджень в кращих університетах світу.
 • Міжнародна гарантія якості і сервісу пацієнтів незалежно, де ви знаходитесь.
 • Унікальний сплав матеріалів, з якого зроблені імпланти - ROXOLID. Наукові дослідження показали, що заміна титану на Roxolid, привела до підвищення показника приживлення імплантів на 2% (в середньому з 96,8% до 98,4%), що фактично знижує ризики в 2 рази!

 • Сплав Roxolid на 35% міцніше, ніж чистого титану, з якого робляться практично всі зубні імплантати.
 • Унікальна поверхню імпланта - SLACTIVE, яка покращує живлення кров'ю кісткової тканини, прискорює процеси регенерації відразу після постановки імпланта в кістку, скорочує час приживлення зубного імпланта на 2 місяці
 • Широкий вибір інноваційних рішень і можливостей для пацієнтів в самих нестандартних ситуаціях.

Гарантія та термін служби

Чіткі гарантії - це наша професійна відкрита позиція. Детально про гарантійні терміни і терміни служби на зубні імплантати Ви можете дізнатися на цій сторінці сайту.

Скільки коштує поставити один імплантат STRAUMANN в Харкові?

Завдяки офіційному партнерству з кращою компанією в світі ми маємо спеціальну вартість на найтехнологічніші імплантати Straumann.

Ми є абсолютно доступною клінікою. Медицина складна дисципліна, що вимагає використання великої кількості технологій, знань і протоколів. Багато наших послуги вже включені у вартість конкретного лікування. Ціна за імплантат вже включає все необхідне, а саме роботу лікаря, установку імпланата, анестезію, накладання та зняття швів, весь необхідний медикаментозний пакет. Багато клініки маніпулюють кількістю дрібних послуг і маніпуляцій в процесі лікування. Вартість лікування, яка здавалася недорогий в результаті стає вражаючою.

Ми ж працюємо принципово по-іншому. Ви знає все наперед. Все включено. Нічого зайвого. Наші професійні консультанти-адміністратори максимально чітко Вам про це розкажуть по телефону або при зустрічі в наших клініках.                                                 А ще про компліменти від клініки.

Як подивитися наші роботи?

Наші роботи «До і Після» Ви можете побачити в цьому розділі сайту. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, ми з радістю готові професійно відповісти на них!

Що означає «Все включено»?

У клініках «Німецька стоматологія» більшість наших послуг мають чітку вартість, яка включає всі матеріали, маніпуляції, візити, анестезію, лікарські препарати тощо Разом з гарантіями такий підхід дозволяє чітко розуміти який результат і за які гроші Ви отримаєте. Без прихованих або додаткових платежів. Це наша чесна і принципова позиція!

Імплантати зубів: за і проти

Коронки, встановлені на штучні коріння, мають багато переваг, але є і певні мінуси:

"+"

"-"

 • Візуально вони не відрізняються від справжніх зубів.
 • Така конструкція при грамотній установці і регулярному догляді відрізняється довговічністю (імпланти здатні служити десятиліттями).
 • Відновлення відсутнього зуба не вимагає препарування (обточування) сусідніх зубів.
 • Завдяки штучному корені кісткові тканини не атрофуються і не «розсмоктуються».
 • Використання імплантатів дозволяє встановити будь-яку кількість зубів - хоч весь ряд.
 • Імплантати прості в догляді - як рідні зуби. На відміну від протезів не доводиться переживати, що щелепа «випаде».

 

 • Установка імплантів - це хірургічна операція. Тому не виключаються певні ускладнення в ході її проведення, а також під час реабілітаційного періоду. Такі випадки вкрай рідкісні.
 • Існує ризик, що імплантат не приживеться, хоча завдяки сучасним матеріалам ймовірність цього дуже мала (на 100 випадків установки фіксується не більше двох випадків відторгнення).
 • У деяких випадках для встановлення штучного кореня не вистачає кісткової тканини, тому доводиться її нарощувати.
 • Робота з імплантатами вимагає фінансових витрат, що, втім, згодом окупається завдяки надійності і довговічності конструкції.

 

Для отримання повної інформації саме для Вашої ситуації звертайтеся за консультацією до наших фахівців, і ми підберемо для Вас найоптимальніше рішення.

Залиште свій контактний номер телефону, натиснувши на іконку телефонної слухавки в правому нижньому кутку екрану - ми перетелефонуємо і запишемо Вас на консультацію до фахівця.

Чекаємо Вас в клініці «Німецька стоматологія»!

Харків, вул. Чернишевська, 26

(057) 7171716

067 579 99 49

Ваша посмішка і довіра - наша турбота!

Також корисно: самолігуючі керамічні брекети, металеві брекети ціна, невидимі брекети вартість, брекети damon clear, відбілювання зубів ціна харків

Наші фахівці

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK