EnglishGermanRussianUkrainian

Лікування каналів зуба - Видалення нерва зуба

Якщо Ви хоч раз стикалися із зубним болем, то розумієте чому вона вважається однією з найсильніших. Але болить не від сам зуб. Часто біль викликаний станом нерва зуба. Видалення нерва зуба - найсумніша процедура для стоматолога тому як це означає, що врятувати зуб вже не можна. І хоч зуб може залишитися на місці і прослужити ще дуже довго, він вже буде мертвим.

Ендодонтичне лікування - крайній захід, коли стан зуба не дозволяє застосовувати інші методи збереження зуба і доводиться видаляти нерв. У більшості випадків при правильному лікуванні зуб збереже свої функціональні властивості протягом багатьох років.

Всі етапи лікування безболісні - використовується анестезія.

Основні причини захворювання пульпи:

  • Негативний вплив бактерій, які проникли всередину зуба через каріозну порожнину або тріщину.
  • Захворювання пародонту.
  • Травма зуба, яка спричинила пошкодження нерва.

Anatom_Діагностувати запалення пульпи нескладно. Як правило, воно проявляється больовими відчуттями різної інтенсивності, частіше в нічний час. Лікувати і пломбувати кореневі канали потрібно якомога швидше. Це допоможе уникнути запалення кісткової тканини, що оточує корінь зуба.

Видалення нерва зуба часто дозволяє врятувати зуб, який без правильного лікування довелося б видаляти і замінювати штучним. Зуби, які вилікували за допомогою сучасного ендодонтичного протоколу, в більшості випадків не викликають повторних проблем.

Сучасне ендодонтичне обладнання, прогресивні методи лікування і високий професіоналізм лікарів клініки «Німецька стоматологія» в Харкові дають можливість рятувати навіть сильно зруйновані зуби. Лікування може зупиняти розвиток інфекцій і викликаних ними захворювань кісткової тканини і ясен, запобігати втрату зубів.

Лікування та пломбування каналів зуба пройдуть для Вас максимально комфортно і абсолютно безпечно для здоров'я.

На ранніх стадіях більшість ситуацій вирішуються швидко і легко, а отримавши консультацію фахівця Ви зможете прийняти вірне рішення. Тому якщо Ви відчуваєте дискомфорт або біль - негайно пройдіть огляд у стоматолога. Своєчасне виявлення майбутньої проблеми допоможе не тільки зберегти зуб, але й можливо уникнути видалення нерва.

 

Ми докладемо всіх зусиль, щоб зберегти здоров'я Ваших зубів і забезпечити красу посмішки. Для запису на консультацію залиште свій телефон, натиснувши в правому нижньому кутку на іконку телефону. Ми зв'яжемося з Вами і підберемо зручний час для візиту.

Чекаємо Вас в клініках «Німецька стоматологія»
Харків, вул. Чернишевська, 26

Вашу довіру і посмішка - наша турбота!

 

 

Також корисно: прозорі брекети ціна, брекети внутрішні, невидимі брекети ціна, брекет система damon, відбілювання зубів харків ціна

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK