EnglishGermanRussianUkrainian

Стоматологічні клініки Харкова і Києва «Німецька стоматологія» - це прогресивна команда фахівців, які використовують у своїй роботі надійні методики лікування, перевірені технології, як і кращі європейські стоматологічні клініки.

Нашу роботу ми будуємо на єдиній системі цінностей, яку поділяють всі наші гості. Вона формує довіру, яке переростає в дружбу і здорову усмішку всієї родини!

Наші основні цінності і принципи

Чесність і максимум інформації

Відкритість і чесність - це загальноєвропейські цінності, які поділяють і використовують всі цивілізовані компанії. Ми і наші гості мають рівні права та обов'язки щодо свого здоров'я і якості життя.

 

Система «Все включено»

Ви оплачуєте тільки реальні послуги, а не відвідування і маніпуляції. Сучасні методи діагностики і правильна тактика лікування дозволяють виключити непотрібні візити до лікаря. У клініці «Німецька стоматологія» використовуються виключно технології та методи лікування з високим міжнародним рівнем доказовості.

Прозора вартість

Перелік стоматологічних послуг, які необхідні в конкретному випадку, обмовляється до початку лікування. Це дозволяє заздалегідь повідомити клієнту кінцеву вартість лікування. Такий підхід має місце незалежно від обсягу, складності і тривалості надання професійної стоматологічної допомоги.

Оплата «за результатами»

Немає ніякої необхідності оплачувати лікування відразу або з повною передоплатою. Ви оплачуєте нашу роботу тільки після того, як ми досягаємо потрібного результату в лікуванні. Якщо передбачається тривале комплексне лікування, ви можете внести повну передоплату на спеціальних та індивідуальних умовах.

Командна праця

На сучасному рівні розвитку медицини знання і можливості самого кращого в світі лікаря обмежені. Тому часто, особливо в складних або нестандартних ситуаціях, ми працюємо в команді, що складається, як мінімум, з 3 лікарів. Тільки так можна забезпечити максимально прогнозований результат.

Хто наші гості, і як ми вам можемо бути корисні?

Наші гості та шанувальники є партнерами клініки щодо свого здоров'я. Тому права і обов'язки клініки і наших відвідувачів рівні. Такий підхід гарантує:

  1. правильне і чітке медичний супровід з боку клініки;
  2. спільний контроль отриманих результатів в процесі лікування і після його завершення.

Перше враження про те, що дорого, оманливе!

Те, що лікування в «Німецькій стоматології» дороге, - міф. Ми - одна з небагатьох медичних клінік, яка «не продає» маніпуляції і візити до лікарів, а пропонує чіткі і доступні рішення будь-яких (в тому числі складних) стоматологічних проблем. Ви платите за результат лікування: чітко, ясно, в термін. «Німецька стоматологія» - клініка преміум-можливостей!

На першій зустрічі

Обстеження і діагностика до оперативного втручання.

У партнерстві для прийняття правильного рішення сторони повинні володіти всією доступною інформацією. Тому наше завдання провести повноцінну діагностику (рентгенографію або комп'ютерну томографію), надати всі варіанти розвитку лікування і результат, який буде отриманий в кожному.

Такий підхід гарантує прогнозовані терміни і результати лікування.

Ми знаємо, якою має бути медицина ХХІ століття

Наші два головних медичних принципу - правильна профілактика і міжнародні протоколи лікування з доказовим рівнем ефективності. Ніяких експериментів. Ми дорожимо своєю репутацією і хочемо зустрічатися з нашими шанувальниками тільки по хорошим приводів!

Ласкаво просимо в світ «Німецькій стоматології»! Подорожуйте першим класом!

На консультації ми завжди готові знайти для Вас найкраще рішення, яке принесе Вам відмінний результат і позитивні емоції як під час лікування, так і після нього. Це цінують в нашій роботі і довіряють турботу про здоров'я своїх дітей.

 

Для запису на консультацію залиште свій контактний телефон, натиснувши на іконку телефону справа внизу екрану - ми передзвонимо і запишемо Вас на консультацію до фахівця.

Зустрітися з командою и прикладами наших робіт.

Приходьте в клініку «Німецька стоматологія» в Харкові за адресою: вул. Чернишевська, 26

І посміхайтеся частіше!