EnglishGermanRussianUkrainian

Лікування зубів у Харкові

Лікування зубів включає в себе ряд стоматологічних маніпуляцій, спрямованих на збереження функціональних і естетичних властивостей зуба.

Це не тільки пломбування зубів (художня реставрація), які були частково зруйновані через карієс або з інших причин, але і лікування каналів зуба.

Лікування карієсу зубів

Пломбування (художня реставрація) зубів в «Німецькій стоматології» дозволяє повністю відновити як зовнішній вигляд зуба, в точності підібравши навіть відтінок, так і його функціональні можливості.

Відновлені методом художньої реставрації зуби набувають природні форму і колір і нічим не відрізняються від здорових.

Переваги художньої реставрації зубів:

 • абсолютно безболісна (пацієнти з підвищеною чутливістю зубів можуть скористатися анестезією);
 • передбачає мінімальний вплив на зуби;
 • ідеально відновлює естетику зубів.

Художня реставрація необхідна, коли:

 • зуб уражений карієсом;
 • між зубами є проміжки;
 • частина зуба надкололась;
 • на емалі з'явилися дефекти;
 • зуби мають неправильну форму.

Відновлювальні процедури проводяться прямо в роті пацієнта. Лікар відновлює втрачену частину зуба або заповнює міжзубні проміжки, використовуючи фотополімери (світлозатверджувальні композитні матеріали). Залежно від складності робіт процедура займає до 1 години. За один візит до лікаря можна зробити реставрацію кількох зубів.

Якщо Ви хоч раз стикалися із зубним болем, то розумієте чому вона вважається однією з найсильніших. Але болить не від сам зуб. Часто біль викликаний станом нерва зуба. Видалення нерва зуба - найсумніша процедура для стоматолога тому як це означає, що врятувати зуб вже не можна. І хоч зуб може залишитися на місці і прослужити ще дуже довго, він вже буде мертвим.

Лікування зубних каналів

Ендодонтичне лікування або лікування каналів зуба - крайня міра, коли стан зуба не дозволяє застосовувати інші методи збереження зуба і доводиться видаляти нерв. У більшості випадків при правильному лікуванні зуб збереже свої функціональні властивості протягом багатьох років.

Всі етапи лікування безболісні - використовується анестезія.

Основні причини захворювання пульпи:

 • Негативний вплив бактерій, які проникли всередину зуба через каріозну порожнину або тріщину.
 • Захворювання пародонту.
 • Травма зуба, яка спричинила пошкодження нерва.

Діагностувати запалення пульпи нескладно. Як правило, воно проявляється больовими відчуттями різної інтенсивності, частіше в нічний час. Лікувати і пломбувати кореневі канали потрібно якомога швидше. Це допоможе уникнути запалення кісткової тканини, що оточує корінь зуба.

Видалення нерва зуба часто дозволяє врятувати зуб, який без правильного лікування довелося б видаляти і замінювати штучним. Зуби, які вилікували за допомогою сучасного ендодонтичного протоколу, в більшості випадків не викликають повторних проблем.

Сучасне ендодонтичне обладнання, прогресивні методи лікування і високий професіоналізм "Німецької стоматології» дають можливість рятувати навіть сильно зруйновані зуби. Лікування може зупиняти розвиток інфекцій і викликаних ними захворювань кісткової тканини і ясен, запобігати втраті зубів.

Лікування та пломбування каналів зуба пройдуть для Вас максимально комфортно і абсолютно безпечно для здоров'я.

Лікування зубів під мікроскопом

Застосування мікроскопа дозволяє розширити можливості лікування зубів і провести його з гарантованою якістю, не покладаючись на випадковості.

Ми постійно стежимо за технічними новинками стоматологічної галузі та хочемо щоб наші пацієнти проходили лікування тільки з використанням найкращого обладнання.

Одним з найважливіших завдань якісної стоматологічної допомоги є усунення всіх можливих ускладнень після стоматологічного втручання. До того ж стоматологічне лікування має бути прогнозованим.

Мікроскоп використовується практично в усіх галузях стоматології.

В терапевтичній стоматології він дозволяє оцінити якість крайового прилягання пломби і полірування реставрації, що є профілактикою розвитку вторинного карієсу і постпломбувальної гіперчутливості.

Препарування каріозної порожнини під мікроскопом дозволяє виключити наявність сполучення між каріозною порожниною і порожниною зуба, що дає шанс залишити зуб живим.

Мікроскоп незамінний і при проведенні ендодонтичного лікування (лікування кореневих каналів зуба). При лікуванні каналів він допомагає легко виявити вхід в кореневі канали, забезпечуючи найбільше збереження зубних тканин; проконтролювати чистоту обробки каналів і рівномірність накладення шару цементу перед пломбуванням каналу гутаперчею; провести контроль очищення каріозної порожнини зуба для того, щоб забезпечити гарну герметичність завершальних реставрацій.

Мікроскоп необхідний і в діагностиці. Під мікроскопом лікар чіткіше бачить структуру зуба (може детально розглянути всі ямки і фісури - місця скупчення хвороботворних мікробів і бактерій), пігментацію емалі, що дозволяє виявити карієс на ранніх етапах його розвитку, особливо це стосується дитячої стоматології. При протезуванні мікроскоп допоможе оцінити крайове прилягання ортопедичних конструкцій. А використання мікроскопа в ендодонтичній хірургії (наприклад, резекції верхівки кореня), хірургічній і консервативній пародонтології забезпечує застосування більш безпечних методів лікування щодо кісткових тканин.

На ранніх стадіях більшість ситуацій вирішуються швидко і легко, а отримавши консультацію фахівця Ви зможете прийняти вірне рішення. Тому якщо Ви відчуваєте дискомфорт або біль - негайно пройдіть огляд у стоматолога. Своєчасне виявлення майбутньої проблеми допоможе не тільки зберегти зуб, але й можливо уникнути видалення нерва.

Запис і консультація:

057 717 17 16

067 579 99 49

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK