EnglishGermanRussianUkrainian

Як довго болить щелепа після імплантації?

Можливості сучасної стоматології мінімізують або виключають зовсім наявність больових відчуттів навіть при хірургічних втручаннях в ротовій порожнині, одним з яких є імплантація зубів. Якісна анестезія забезпечить відсутність будь-яких неприємних відчуттів під час імплантації, але відчуття під час післяопераційного періоду залежать від індивідуальних особливостей пацієнта, характеру та масштабності проведеної операції. Також має значення кваліфікація і досвід фахівця імплантолога.

Відчуття після дентальної імплантації можуть бути досить різноманітними. Від незначного свербіння в області імплантату до дійсно неприємних і больових відчуттів, як практично невідчутним, так і дуже неприємною ниючий біль в області операції.

Перші дні після установки імпланта больовий синдром в області проведеного хірургічного втручання вважається нормальною реакцією організму. Як правило, щоб купірувати ці відчуття, що доставляють дискомфорт, стоматолог призначає лікарські засоби, які допоможуть зняти больовий синдром і поліпшити самопочуття.

якщо процедура імплантації зубів вимагала більш серйозного або великого втручання (установка декількох імплантатів) може знадобитися більш тривалий період відновлення, який може досягати 5 днів.

Після закінчення п'ятиденного терміну біль в області оперативного втручання повинна насторожити, потрібно контролювати появу додаткових тривожних симптомів таких як набряк, почервоніння, виділення рідини. Навіть наявність одного з цих симптомів вимагає негайного звернення до лікаря, щоб той міг нейтралізувати запальний процес і попередити відторгнення імпланта.

дотримання всіх рекомендацій лікаря зробить післяопераційний період найбільш комфортним і безпечним, що є запорукою успішності проведеної дентальної імплантації. Імплантація зубів проведена кращим фахівцем своєї справи, але не отримала в подальшому належного догляду від пацієнта, практично не має шансів на бажаний результат.

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK