EnglishGermanRussianUkrainian

Як чистити зуби після імплантації?

Успіх імплантації зубів (тобто приживлення імпланта) і комфортність післяопераційного періоду залежить не тільки від професіоналізму фахівця, який проводив процедуру, але і від відповідальності пацієнта, який повинен дотримуватися всіх рекомендацій, які отримав від лікаря. Спеціаліст, який проводить операцію дентальної імплантації, обов'язково проінструктує про правильне подальшому догляді, Обов'язково записавши всі необхідні індивідуальні і загальні рекомендації.

Імплантат є безпечною біосумісною заміною кореня зуба титановим штифтом, і при належному догляді прослужить протягом усього життя. І такий крок необхідно починати вже відразу після хірургічного етапу імплантації. Гігієна порожнини рота повинна бути дбайливою, але такий же ретельної, щоб уникнути розмноження патологічних мікроорганізмів, які будуть особливо небезпечні при наявності післяопераційного шва.

Чищення зубів в перший вечір після операції і на наступний день не повинна зачіпати область імплантації. Далі потрібно виконувати звичну гігієну порожнини рота, але не травмувати лінію швів. Полоскання проводиться розчинами, які призначаються хірургом індивідуально для кожного пацієнта, але вони не повинні бути активними, енергійне полоскання може нашкодити післяопераційного загоєнню.

Також важливо пам'ятати, що по поверненню додому після процедури установки імплантів, Дія анестезії ще не припиниться, але не дивлячись на відсутність неприємних відчуттів, потрібно дотримуватися рекомендацій і прикладати до щоки, в місці де проводилась імплантація, холодні пов'язки або заморожені продукти \ лід загорнуті в рушник. Тримати слід з періодичністю і протягом часу, який озвучить доктор.

По закінченню часу дії анестезії, можуть виникнути незначні больові відчуття, які легко усунути за допомогою медичних препаратів, які теж будуть обговорені в рекомендаціях лікаря після імплантації.

Уникайте горизонтального, тобто лежачого, положення. У цьому положенні до голови йде приплив крові, що може спровокувати набряк і навіть кровотеча. Перші дні слід утримуватися від будь-яких фізичних навантажень, а також уникати температурних перепадів (перегріву і переохолодження). Потрібно також виключити алкоголь і сигарети.

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK