EnglishGermanRussianUkrainian

Для нас гарантії - це відкрита професійна позиція. Саме тому багато нових клієнтів приходять до нас за рекомендаціями своїх друзів, колег і партнерів.

У таблиці ми привели гарантійні терміни і терміни служби. Ця інформація дозволить Вам правильно оцінити пропоновані послуги.

Послуга Гарантія Строк служби
Реставрація з композитних матеріалів 1 рік 5 років
Керамічні реставрації (вкладки, накладки) 1 рік 5 років
Класичні металокерамічні коронки 3 роки 7 років
Високоестетичні керамічні коронки 3 роки 10 років
Коронки постійні на імплантатах 3 роки 10 років
Коронки пластмасові тимчасові - 1 місяць
імплантат дентальний 3 роки на протязі життя

Здоров'я і зовнішність - сфери життя, де для відмінного результату потрібна допомога професіоналу. Часто вибір стоматологічної клініки робиться на підставі відгуків знайомих. Нам довіряють, тому що ми працюємо на якісний результат, який гарантований відповідальним підходом до виконання наших зобов'язань.

У медицині часто маніпулюють поняттями гарантій, особливо щодо лікування. Однак, гарантії лікування в західній медичній практиці не існує. Цивілізовані клініки і лікарі використовують чіткі поняття «прогнозу», «очікуваного результату» і «статистики успішних втручань і операцій».

Гарантія - це зобов'язання перед Пацієнтом, що зафіксована в порожнині рота дентальная конструкція (реставрації зуба, коронки, імпланти або вініри,) будуть виконувати свої прямі функції, зберігати свою цілісність і міцність. В іншому випадку, будуть перероблені повністю за рахунок клініки

Строк служби - це період часу в світовій стоматологічній практиці, протягом якого, при правильному поводженні, дентальні конструкції продовжать виконувати свої функції, зберігаючи міцність, цілісність і задані естетичні параметри.

Проведення повноцінної діагностики (рентгенографії або комп'ютерної томографії) дозволяє зрозуміти первинну картину, спрогнозувати результати різних рішень і їх чітку вартість.

Саме тому ми приділяємо особливу увагу Першій зустрічі і Першому етапу.

Залежно від запиту і ситуації рішенням може бути художня реставрація, Вініри, коронка або імплант.

 

Записуйтеся на консультацію, щоб прийняти зважене рішення.

Для цього залиште номер телефону, натиснувши на іконку телефонної слухавки у правому кутку внизу екрану - адміністратор зв'яжеться з Вами і підбере зручний час візиту на консультацію.

Будемо раді бачити Вас в клініках «Німецька стоматологія» в Харкові за адресою: вул. Чернишевська, 26

Посміхайтеся частіше. Завжди!