EnglishGermanRussianUkrainian

Що таке лазерна імплантація?

Лазерна імплантація зубів в Харкові для багатьох стала відома не так давно. Її називають інноваційним методом відновлення втрачених зубів, але на ділі - це просто спосіб вживлення імплантату при якому замість хірургічного скальпеля використовується лазер. Такий спосіб має деякі переваги, в порівнянні з традиційним процесом установки імплантату, але не є окремим видом імплантації.

Імплантація зубів за допомогою лазера передбачає, що м'які тканини над місцем установки імплантату розсікаються лучем лазера, що забезпечує безкровність проведеної процедури. Розрізаючи слизову оболонку лазер відразу «припікає» м'які тканини. Також промінь має антибактеріальну дію, зменшує травматичність процедури і післяопераційні ускладнення. Подальші маніпуляції з установки імплантату проводяться відповідно до протоколів використовуваних імплантологічних систем.

лазерна імплантація

Переваги лазерної імплантації часто перебільшені, але серед них значаться: зменшення діаметра площі втручання; антибактеріальні властивості лазерного променя; мінімальна крововтрата; скорочення термінів операційного втручання; психологічний комфорт пацієнта, який вище; зменшення ступеня запалення оточуючих імплантат тканин.

Згідно практичних спостережень, використання лазерного променя замість скальпеля допомагає скоротити час тривалості хірургічного етапу установки імплантату в середньому на 40%. Також лазер дозволяє вирішити деякі естетичні боку імплантації зубів. У разі необхідності провести десневую пластику, перед установкою постійної коронки на імплантат, застосування лазера зменшує область некрозу і зміщення країв м'яких тканин.

Лазерна імплантація зубів, в порівнянні з традиційною, не має окремі протипоказання, так як лазерний промінь не має негативного впливу на організм людини. Потрібно лише дотримуватися заходів безпеки при використанні лазера - надягати захисні окуляри для очей.

Який спосіб установки зубного імплантату підійде саме вам, допоможе визначити стоматолог після огляду та вивчення клінічної картини.

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK