EnglishGermanRussianUkrainian

Чим шкідлива імплантація зубів?

Після втрати зубів, кожна людина замислюється про методи, які допоможуть відновити зубний ряд. На даний момент імплантація зубів є найбільш популярним методом. Існує багато побоювань і міфів з приводу імплантації, але краще відразу поставити всі питання свого стоматолога і не відкладати на потім, так як нестача зубів може негативно позначитися на вашому здоров'ї.

Відсутність навіть одного зуба створює не тільки естетичний дефект, але і впливає на весь організм: порушується функціональна складова зубного ряду (так як кожен зуб має свою роль), людина не може нормально пережовувати їжу, внаслідок чого це впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Також може спостерігатися зміщення зубного ряду, зміна мови, запальні захворювання ясен. Не потрібно забувати і про те, що місце в щелепи, де раніше був зуб, після його втрати не отримує ніякого навантаження, через що починається атрофія щелепи (збиток кісткової тканини). Найактивніше збиток кістки відбувається в перший рік після втрати зуба, а починається вже через 3 місяці.

Імплантація зубів має ряд переваг як метод відновлення зубного ряду, але також викликає у багатьох сумнів.

Що найбільше викликає занепокоєння:

Наявність стороннього тіла в щелепи

Імплантат виготовляється з титану - хімічно інертного металу, який не приносить абсолютно ніякої шкоди організму. Вживлені в кістку титановий штифт не розкладається і не має хімічних реакцій з прилеглими тканинами. Встановлювані на імплантат елементи, - абатмент і коронка, також абсолютно безпечні.

Імплантація зубів - хірургічна операція

Як і будь-який операційне втручання, установку імплантатів безсумнівно можна вважати навантаженням на організм. Але це малоінвазивне втручання, і добре переноситься. Якісна анестезія робить саму процедуру комфортною і безболісною, а дотримання всіх рекомендація лікаря дозволить швидко відновитися.

приживлюваність імплантатів

При установці імплантатів фахівець повинен враховувати індивідуальні особливості організму пацієнта, а також клінічну ситуацію. Правильно підібрана система імплантатів і виключення (або усунення) протипоказань дає практично стовідсоткову приживлюваність. Згідно різних досліджень, за умови використання сучасних якісних систем імплантатів, ускладнення після установки імплантатів виникають в 1-4 відсотках від загальної кількості операцій. Сущеествуют навіть задокументовані свідчення, що імплантати встановлені в 60-х роках все ще стоять. Тобто при хорошій приживлюваності така конструкція може прослужити все життя.

Імплантація має досить обмежені ризики, але може попередити досить серйозної шкоди здоров'ю через відсутність зубів, або уберегти здорові зуби від обточування, яке необхідно при установці протезів.

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK