EnglishGermanRussianUkrainian

Чим небезпечна імплантація зубів?

Дентальная імплантація чи інакше імплантація зубів свого часу відкрила «нову еру» в стоматології. Завдяки цьому методу відновлення зубів, значно підвищилася якість життя пацієнтів і зникла необхідність псувати здорові зуби (як при фіксації зубного протеза).

Імплантація зубів - це хірургічна операція, при якій в лунку відсутнього зуба впроваджується титанова основа для штучного зуба, потім на цю основу одягається абатмент (проміжний елемент між імплантатом і коронкою) і на нього встановлюється коронка. Сучасна медицина володіє всіма можливостями щоб мінімізувати ризики наслідків стоматологічних маніпуляцій, але так як присутня хірургічне втручання, вони все ж можливі. Навіть після роботи кращого фахівця, пацієнт іде додому і тут грає свою роль людський фактор - чи буде людина дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога. Але навіть при ідеальному дотриманні всіх рекомендація, залишається ймовірність непередбачених реакцій людського організму.

implantaty

Небезпека неприємних наслідків при імплантації зубів також буде незначною, якщо виключені всі протипоказання. Для цього від пацієнта може знадобитися здати певні аналізи, надати повну інформацію про свій стан здоров'я, по можливості - підкріплену медичними висновками. Не виключені ситуації, коли пацієнт сам не знає про наявність захворювання (наприклад рак, туберкульоз, ВІЛ, інфекція та інші), яке є протипоказанням до імплантації. Тому при зборі анамнезу, стоматолог може призначати додаткові дослідження, щоб виключити ймовірність захворювань. Проходження рекомендованих досліджень допоможе ретельніше підготуватися до імплантації і попередити можливі причини відторгнення імплантату або проблем зі здоров'ям після операції.

Важливим аспектом, який може бути причиною небезпеки є ставлення людини до підготовки до імплантації зубів і наступним рекомендаціям лікаря. недотримання правил гігієни порожнини рота після імплантації, Термінів планових оглядів, призначень доктора - може привести до серйозних наслідків.

Відповідальне ставлення до свого здоров'я, вибору клініки і фахівця, дотримання рекомендацій після імплантації дасть можливість уникнути небезпек при імплантації зубів і штучний зуб прослужить вам довгі роки.

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK