EnglishGermanRussianUkrainian
Лікування зубів у Харкові

Лікування зубів включає в себе ряд стоматологічних маніпуляцій, спрямованих на збереження функціональних і естетичних властивостей зуба.

Читати далі
Як ми забезпечуємо безпеку прийому наших пацієнтів

Стерильність і дезінфекція завжди були принципово важливими питаннями для нашої команди. всі клініки  «Німецька стоматологія»  працюють за чіткими європейським протоколам 

Дотримуючись принципів відкритості і прозорості, хочемо детально розповісти Вам про багатоступеневою системою безпеки та її переваги для Вас

Читати далі
Скільки коштує імплантація всіх зубів?

Ще зовсім недавно при повній відсутності зубів, адентії, існував тільки один вихід - виготовлення знімного протезу, який кріпився до ясен.

Читати далі
імплантація зубів
Імплантація зубів: де краще?

Переймаючись питанням «Де краще встановлювати зубні імплантати?» для початку потрібно визначитися з вибором сучасної стоматологічної клініки, яка має хорошу репутацію.

Важливо вибрати саме «сучасну», так як технологічне оснащення і методики застосовуються в клініці дадуть впевненість, що надані послуги будуть надані безболісно, ​​професійно і з найвищим рівнем комфорту.

Читати далі
імплантація зубів
Дентальная імплантація: що це?

Зуби є єдиною частиною людського організму яка не може регенеруватися.

Читати далі
Як чистити зуби після імплантації?

Успіх імплантації зубів (тобто приживлення імпланта) і комфортність післяопераційного періоду залежить не тільки від професіоналізму фахівця, який проводив процедуру, але і від відповідальності пацієнта, який повинен дотримуватися всіх рекомендацій, які отримав від лікаря.

Читати далі
Як довго болить щелепа після імплантації?

Можливості сучасної стоматології мінімізують або виключають зовсім наявність больових відчуттів навіть при хірургічних втручаннях в ротовій порожнині, одним з яких є імплантація зубів.

Читати далі
Імплантація зубів: коли можна їсти?

Імплантація зубів, для впровадження титанового штифта в кісткову тканину щелепи, передбачає хірургічний етап, який вимагає подальшого коригування звичного способу життя.

Читати далі
Як швидко робиться імплантація зубів?

Перед тим, як встановлювати дентальні імплантати, пацієнти стоматологічних клінік часто задають питання про тривалість даної процедури.

Читати далі
Як імплантація зубів впливає на травлення?

Людський організм влаштований так, що порушення роботи навіть однієї системи, негативно позначається на всьому організмі. Не виняток і зубочелюстная система.

Крім естетичного дефекту, дискомфорту, який позначається на моральному стані, захворювання порожнини рота, відсутність одного або декількох зубів впливає на травну систему.

Читати далі
Чому імплантація зубів безпечна?

Дентальная імплантація вже багато років підтверджує свою ефективність і надійність, як спосіб відновлення втрачених зубів.

Читати далі
Імплантація зубів: як це робиться?

Не дивлячись на те, що імплантація зубів зараз є переважним методом відновлення зубного ряду, мало хто вдавався в подробиці проведення даної стоматологічної маніпуляції. Пацієнта більше турбує результат, але розуміння нюансів процесу установки імплантату піде тільки на користь, адже успішність імплантації залежить і від імплантолога, і від пацієнта.

Читати далі
Чому імплантація зубів варто так дорого?

Відновлення зубного ряду за допомогою імплантації зубів стало поширеною стоматологічної послугою, яка має ряд переваг, і дозволяє замінити відсутній зуб штучним, який буде повноцінно виконувати не тільки естетичну, але і функціональну роль.

Читати далі
Імплантація зубів: на скільки років?

Імплантація зубів - найбільш якісна, довговічна і комфортна альтернатива знімним зубним конструкціям, яка своєю появою відкрила нову еру в області відновлення втрачених зубів.

Читати далі
Чим шкідлива імплантація зубів?

Після втрати зубів, кожна людина замислюється про методи, які допоможуть відновити зубний ряд.

Читати далі
Чому імплантація зубів протипоказана при цукровому діабеті?

Багато стоматологи не дають однозначну відповідь на питання «Чи можлива установка зубних імплантатів для людей хворих на цукровий діабет?».

Читати далі
Імплантація зубів: під яким наркозом?

Імплантація зубів - одна з найбільш затребуваних стоматологічних послуг, яка, без шкоди для сусідніх здорових зубів (як обточування під зубний протез), дозволяє вирішити як естетичну, так і функціональну проблему.

Читати далі
Коли імплантація зубів неможлива?

Не дивлячись на численні дослідження, для широкого загалу у людини зуби все ще залишаються тією частиною організму, яка не піддається регенерації.

Читати далі
Що робити після імплантації зуба?

Успішна дентальная імплантація - це старання не тільки фахівця, який проводить хірургічні маніпуляції і впроваджує імплантат, це ще й відповідальність пацієнта, який повинен дотримуватися всіх рекомендацій.

Читати далі
Чим відрізняється протезування від імплантації зубів?

Порівнювати дентальну імплантацію з протезуванням зубів не зовсім вірно, так як ці стоматологічні процедури націлені на вирішення різних завдань, пов'язаних з усуненням дефекту зубного ряду.

Читати далі
Чим небезпечна імплантація зубів?

Дентальная імплантація чи інакше імплантація зубів свого часу відкрила «нову еру» в стоматології.

Читати далі
Коли неможлива імплантація зубів?

Ця стоматологічна послуга не тільки повертає людині естетичну і функціональну складову його посмішки, але і впевненість в собі, а також попереджає захворювання всього організму.

Читати далі
Імплантація зубів: чи можна курити?

Здорова усмішка важлива для людини не тільки своєю естетичною складовою, а й для нормального самопочуття і функціонування всього організму.

Читати далі
Що таке лазерна імплантація?

Лазерна імплантація зубів в Харкові для багатьох стала відома не так давно. Її називають інноваційним методом відновлення втрачених зубів, але на ділі - це просто спосіб вживлення імплантату при якому замість хірургічного скальпеля використовується лазер.

Читати далі
Що таке одноетапна імплантація зубів?

Імплантація зубів на сьогоднішній день є одним з найбільш популярних і ефективних методів відновлення зубного ряду. Він дозволяє повноцінно замінити втрачені зуби без шкоди для сусідніх здорових зубів.

Читати далі
Що таке базальна імплантація?

Базальна імплантація зубів - це сучасна технологія відновлення втрачених зубів, розроблена німецьким стоматологом і професором.

Читати далі
Чи можна чистити зуби після імплантації?

Імплантація зубів - важлива і практично неминуча медична процедура в житті кожного, хто хоче мати естетично красиву і здорову усмішку, а також максимальний комфорт в повсякденному житті.

Читати далі
Естетична стоматологія в Харкові

Якщо завдання класичної стоматології - лікування зубів і порожнини рота, то естетична стоматологія виправляє візуальні недоліки, формуючи ідеальну посмішку. Нерідко ці напрямки збігаються - наприклад, при значних порушеннях прикусу, корекція потрібна не тільки для краси, а й для запобігання розвитку супутніх патологій.

Читати далі
Брекет система Damon

З необхідністю вирівняти зуби стикається величезна кількість людей. Експерти стверджують, що не менше ніж у 80% населення спостерігаються патології зубощелепної системи. Щоб привести в порядок зубний ряд, з початку 20 століття фахівці працюють над створенням різних пристосувань. Одним з найпопулярніших в наш час є брекети - незнімні конструкції у вигляді скоби зі спеціальними пластинками, фіксуються на зубах.

Читати далі
невидимі брекети

Маскування скоб в період корекції прикусу дуже важлива, адже носити їх не знімаючи доведеться рік, а то й два. Питання естетики нерідко бувають вирішальними не тільки для підлітків, а й для дорослих людей. Тому дуже популярні так звані невидимі брекети.

Читати далі
внутрішні брекети

Брекети - це універсальні рішення в арсеналі лікарів-ортодонтів, які використовуються в стоматології для лікування порушень прикусу і корекції аномалій зубних рядів. Сьогодні Брекет-системи по праву вважаються найбільш ефективною методикою лікування прикусу. Всі різновиди сучасних брекетів можна умовно розділити на дві категорії: вестибулярні (кріпляться на зовнішній стороні зубів) і лінгвальні (фіксуються на внутрішній стороні зубів).

Читати далі
прозорі брекети

Один з основних атрибутів сучасної успішної людини - гарна посмішка й рівні зуби. На жаль, існує чимала кількість різних зубощелепних аномалій і патологій прикусу, які доставляють не лише естетичний дискомфорт, але і є серйозною проблемою для здоров'я, яка вимагає медичного втручання.

Читати далі
металеві брекети

Брекети (ортодонтичні скоби) - це універсальний метод лікування аномалій прикусу та інших зубощелепних патологій. Системи брекетів є пластинками, виготовлені з різних матеріалів, і ортодонтичні дуги, які своїм запрограмованим тиском змушують зуби переміщатися в їх правильне фізіологічне положення.

Читати далі
самолігуючі брекети

Основне завдання будь-якого медичного втручання - досягнення позитивного клінічного ефекту при відсутності негативного впливу на людський організм. Цей принцип працює в стоматології також, як і в будь-який інший галузі медицини. Зубощелепні аномалії і патології зубних рядів - найбільш поширені ортодонтические захворювання. Фахівці в області естетичної стоматології регулярно працюють над створенням максимально зручних в носінні і в той же час ефективних методик корекції прикусу.

Читати далі
лінгвальні брекети

«Класичним» способом виправлення прикусу є використання систем брекетів. Це спеціальні незнімні ортодонтичні апарати, які дозволяють відносно безболісно, ​​без хірургічного втручання, усувати дефекти зубних рядів у пацієнтів різного віку.

Читати далі
сапфірові брекети

Брекети - це спеціальні ортодонтичні мініатюрні конструкції, які використовуються в стоматологічній практиці для корекції аномалії положення зубних рядів. Брекет-системи складаються з власне брекетів (пластинок, які накладаються на внутрішню або зовнішню поверхню зубів) і ортодонтичної дуги, яка розташована в спеціальних пазах.

Читати далі
керамічні брекети

Проблеми з прикусом і нерівними зубами можна виправити завдяки брекетів. Це універсальні системи, які допомагають реалізувати мрію про голлівудську усмішку практично в будь-якому віці.

Незважаючи на ефективність даної ортодонтической конструкції, у неї є і мінуси: класична брекет-система, виконана з металевих компонентів, дуже помітна при спілкуванні. Це є приводом для засмучення і у дітей, і у дорослих: перші страждають через те, що їх дражнять однолітки, другі почуваються ніяково під час комунікацій з колегами по роботі, з клієнтами або партнерами.

Читати далі
Вирівнювання зубів у дорослих

Зміни та порушення прикусу зустрічається більш ніж у 80% населення розвинених країн. Це можуть бути незначні відхилення, косметичний дефект, а іноді - серйозна патологія, яка тягне за собою викривлення кісток черепа, викликає головні болі і багато інших неприємні наслідки. Тому виправлення прикусу в Харкові - поширена процедура як у дорослих, так і у дітей.

Читати далі
брекети

Виправлення прикусу простіше проводити в ранньому дитинстві, починаючи з 3-5 років. Якщо ж патологія проявила себе в підлітковому віці, відмінним рішенням стануть брекети на зуби. Сьогодні ринок пропонує величезний вибір варіантів - і кожен зможе поставити брекети, ціна яких буде доступною для сімейного бюджету. Заздалегідь з'ясувати, скільки коштують брекети на зуби, можна тільки в цілому. Більш точну суму зможе назвати стоматолог після попереднього огляду, а повна вартість брекет-системи, як і тривалість корекції, розраховується за підсумками комп'ютерного моделювання стану щелеп.

Читати далі
Лікування карієсу у дітей

При лікуванні зубів у малюків стоматолог повинен використовувати не тільки спеціальні препарати і методики, але і забезпечувати особливий психологічний підхід. Обладнуються і спеціальні кабінети - з картинками з улюблених казок на стінах, іграшками, телеекраном, на якому малюк зможе подивитися мультики під час лікування. Навіть стоматологічні установки робляться у вигляді забавних казкових звірів. Все це допомагає малюкові подолати страх перед медичними маніпуляціями.

Читати далі
Дитячий ортодонт

Активний період розвитку зубощелепної системи людини настає в ранньому дитячому віці - в 3 - 4 роки. У цей момент бажано відвести дитину до дитячого ортодонта. Спеціаліст перевірить - як формується прикус, на ранніх стадіях виявить проблему (якщо такі є) і підкаже, як позбавлятися від шкідливих звичок, які можуть не кращим чином вплинути на стан зубів.

Читати далі
Імплантація переднього зуба

При відновленні передніх зубів особливу увагу приділяють естетичним моментів: кольором нової коронки, здатності матеріалу пропускати світлові промені на невелику глибину, анатомічної форми.

Читати далі
Одноетапна імплантація зубів

Для людей, робота яких пов'язана зі спілкуванням, дуже важливо зберігати гарну посмішку. Втрата зуба в «зоні посмішки» створює не тільки функціональні незручності, але і змушує людину комплексувати. На щастя, сьогодні ця проблема вирішується дуже швидко - завдяки такій унікальній методиці, як одномоментна імплантація зубів.

Читати далі
Скільки коштує зубної імплант?

Відмінна альтернатива мостовидні протези - імплантати. Зовні вони не відрізняються від справжнього зуба, не вимагають особливого догляду і повністю відновлюють функціональність щелепи. Імплант зуба складається з двох частин: металевого «кореня» і верхньої частини, коронки, яка може бути створена з різних матеріалів.

Читати далі
Відбілювання зубів Beyond

Зубна емаль нерідко темніє під впливом фарбувальних речовин їжі, напоїв, нікотину, ліків. Швидко відновити її природний білий колір допоможе проста і безпечна процедура відбілювання. Хімічно активні речовини проникають глибоко в емаль зубів і окислюють фарбувальні частинки, повністю знищуючи їх. Професіонали рекомендують відбілювання «Бейонд» - це американська технологія, яка з кожним роком стає все популярнішим.

Читати далі
Відбілювання зубів Zoom 3

Здорові зуби і красива посмішка - показник міцного повноцінного здоров'я. У процесі життєдіяльності ми регулярно вживаємо в їжу продукти, що містять фарбують речовини, а також з часом утворюється зубний наліт, від якого не можна позбутися за допомогою звичайної зубної щітки. Також варто пам'ятати, що нікотин впливає на колір емалі. Однак у цієї проблеми є рішення: освітлити зубну емаль сьогодні стало досить просто.

Читати далі
Коронки на зуби

Здорові зуби в усі часи вважалися ознакою міцного здоров'я. Здорові зуби забезпечують не лише гарну посмішку, але і нормальну роботу шлунково-кишкового тракту. У процесі життєдіяльності ми стикаємося з величезною кількістю чинників, які здатні порушити анатомічну цілісність зубів: нераціональне харчування, різні соматичні захворювання, травми, запальні захворювання ротової порожнини.

Читати далі
металокерамічні коронки

Металокерамічні коронки: важливі плюси - ціна і надійність

Зуб сильно пошкоджений через карієсу або поламався в результаті травми? Провести реставрацію можна за допомогою металокерамічних коронок. Останні являють собою штучні конструкції зуба, які дозволяють відновити і зміцнити його анатомічну форму, запобігаючи подальшому руйнуванню.

Читати далі
безметалеві коронки

Міцні і естетичні безметалеві коронки - ідеальний варіант для передніх зубів. На відміну від металокераміки, керамічні та цирконієві коронки повністю ідентичні здоровим зубам. При виготовленні зубний технік враховує відтінок емалі зубного ряду, і коронки після установки виглядають точно так само, як їх оточення. Виділяють два основних види таких коронок - порцелянові та цирконієві.

Читати далі
керамічні коронки

Кераміка - популярний матеріал для виготовлення зубних коронок. Вона дозволяє створити штучний зуб, з виглядом відрізнити від справжнього. Керамічні коронки можна закріпити на основі з металевого штифта (з біологічно чистого титану), імплантованого в кістку, або на трохи Обточені зубі. Сточувати верхній шар емалі потрібно для того, щоб з одягненою коронкою зуб по товщині не відрізнявся від нормального.

Читати далі
Коронки на передні зуби

Регулярний догляд і своєчасні візити до стоматолога дозволяють довгий час зберігати зубний ряд в хорошому стані. Але з різних причин іноді не вдається зберегти здоров'я зубів. І якщо основною проблемою псування малопомітних жувальних зубів є проблеми з прийомом їжі, то для передніх не менш важлива і естетична сторона.

Читати далі
цирконієві коронки

Зуб зруйнований настільки, що не допоможе ніяка пломба? Повернути гарну посмішку дозволяють коронки - штучні зуби, відрізнити які від натуральних візуально практично неможливо.

Зубне протезування пройшло довгий шлях еволюції, і якщо колись основна увага приділялася практичній стороні, то сьогодні не менш важливим є і естетичне виконання.

Читати далі
Протезування передніх зубів

Втрата і пошкодження передніх зубів особливо відчутні з точки зору естетики. Тому в стоматології розроблений ряд методик, які дозволяють в мінімальні терміни відновити або створити шикарну посмішку.

Варіанти можна розділити на дві великі групи: протезування переднього зуба при повній його відсутності або реставрація сильно пошкодженого «рідного». Вибір того чи іншого варіанту залежить від ступеня і обсягу пошкодження зубної тканини, а також від фінансових можливостей пацієнта. Остаточне рішення з приводу вибору того чи іншого методу лікування повинен приймати лікар-стоматолог.

Читати далі
У яких випадках потрібно видаляти зуби мудрості

Зуби мудрості розташовані по краях кожного зубного ряду. Серед усіх 32 зубів ця четвірка викликає найбільше проблем. Складність їх прорізування і виникають при цьому проблеми обумовлені:

Читати далі
Як боротися з бруксизмом (скреготом зубів)

У пацієнта, що страждає бруксизмом, відзначається скрегіт зубами, найчастіше вночі. Крім цього, людина може стукати зубами, ковтайте слину. Постійні прояви бруксизма руйнують зуби. Виникає патологічна стертість зубних рядів. Гострі краї коронок можуть травмувати мову, губи і щоки. Побоювання стоматологів викликає систематичний скрип зубами. Якщо ж таке відбувається лише іноді, хвилюватися не варто.

Читати далі
Що потрібно знати коли у дитини ріжуться зубки?

Прорізування зубів у дитини - хворобливий процес, наслідки якого позначаються на якості життя всієї родини. Існує багато способів полегшити неприємні симптоми. При цьому часто можна обійтися підручними засобами, тому поспішати із застосуванням «важкої артилерії» не варто.

Читати далі
Чи можливо вирівняти зуби без брекетів?

Брекет-системи - один з найефективніших способів корекції прикусу в цілому і неправильного положення окремих зубів. Практично завжди застосування брекетів дає хороші результати. Однак в деяких ситуаціях брекети не застосовуються. Визначити, який метод вирівнювання зубів доцільно використовувати в кожному конкретному випадку, може тільки лікар.

Читати далі
Реставрація зубів за допомогою вінірів

Реставрація застосовується, коли потрібно відновити форму зуба:

Читати далі
Причини захворювань скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС)

Скронево-нижньощелепних суглоби (СНЩС) розташовані поруч з вухами. Їх утворюють з'єднані нижня щелепа і скроневі кістки. Протягом дня вони постійно працюють, коли ми розмовляємо, позіхаємо, їмо / їмо. М'язи та сухожилля цих суглобів забезпечують вільний рух нижньої щелепи. Якщо під час роботи суглобів виникає дискомфорт, значить, їх потрібно лікувати.

Читати далі
Методи усунення діастеми (міжзубної щілини)

Міжзубні проміжки псують дикцію і естетику посмішки. Розташована між центральними різцями щілину шириною 1-10 мм називається діастемою, між будь-якими іншими зубами - трьома.

Читати далі
Причини і лікування неприємного запаху з рота (галітозу)

Галітоз, або неприємний запах з рота, є досить поширене явище. Залежно від причини виникнення неприємного запаху з рота може носити періодичний або постійний характер. У більшості випадків основною причиною появи галитоза є бактерії, які живуть і розмножуються в порожнині рота. Температура і вологість порожнини рота створюють ідеальні умови для росту і розмноження бактерій.

Читати далі
Чи можливо вилікувати пародонтит вдома?

Пародонтит - це запальне захворювання опорного апарату зуба, яке супроводжується руйнуванням прикріплення зуба до кістки, атрофією (зменшенням) кісткової тканини навколо зуба, появою рухливості зубів.

Читати далі
Основні помилки при щоденній гігієні зубів

Щоб посмішка залишалася білосніжною і привабливою, потрібно регулярно чистити зуби. Це дозволяє запобігти запалення, повернути зубам блиск, а диханню - свіжість. Розглянемо найбільш поширені помилки при гігієні порожнини рота і способи їх уникнути.

Читати далі
Навіщо потрібна професійна чистка зубів у стоматолога

У невеликих кількостях зубні відкладення з'являються навіть у тих, хто щодня і правильно доглядає за зубами, яснами і мовою. Спочатку утворюються м'які відкладення, які називаються зубними бляшками. Вони скупчуються в місцях, які не здатні самоочиститись в процесі жування. Вчасно не видалені бляшки склеюються і тверднуть, перетворюючись на зубний камінь. Щоб позбутися від нього, потрібно записатися на професійне чищення зубів або, як прийнято правильно називати, гігієну порожнини рота до професійного, досвідченого лікаря-стоматолога.

Читати далі
Коли і як правильно чистити зуби

Протягом доби стоматологи рекомендують чистити зуби двічі: після пробудження і перед сном. Чи варто виконувати гігієнічні процедури до сніданку або зайнятися ними після їжі, в кожному випадку вирішується індивідуально.

Читати далі
Терміни прорізування і зміни молочних зубів

У нормі прорізування молочних зубів починається в 6-місячному віці і закінчується в 2,5 року. Зазвичай першим прорізається один з нижніх центральних різців. Потім виростають:

Читати далі
Вибір зубної щітки і пасти

Головне якість хорошої зубної щітки - її ефективність. Вигідна ціна, добре прорекламований виробник і приваблива колірна гамма - приємні, але другорядні фактори. Ефективність зубної щітки залежить від:

Читати далі
Коли потрібно виправляти неправильний прикус

Виправити прикус можна в будь-якому віці. Корекція буде максимально ефективною, якщо процедури були розпочаті в 6-7 років. До того ж дитині в цьому віці значно легше змиритися з необхідністю носіння спеціальних апаратів, ніж підлітку.

Читати далі
Перший візит дитини до стоматолога

Щодня піклуючись про дітей, більшість батьків відкладає відвідування стоматолога «на потім». Безпристрасна статистика свідчить, що:

Читати далі
Як підготуватися до імплантації зубів, види імплантатів

Перед установкою зубних імплантатів потрібно:

Читати далі
Як вибрати брекет-систему: види, переваги та недоліки

Основні вимоги, які пред'являються до сучасної брекет-системі, - це естетика і ефективність. Істотну роль надає і їх вартість.

Читати далі
Чи варто відбілювати зуби?

Голлівудські зірки підкорюють світ своїми білосніжними посмішками. Більшість з них - результати вдалих ортопедичних зубних конструкцій, але є й інші, більш прості способи впоратися з пожовтінням зубів.

Читати далі
Найбільш точне і ефективне лікування з дентальним мікроскопом Optomic OP-Dent

Застосування мікроскопа дозволяє розширити можливості лікування зубів і провести його з гарантованою якістю, не покладаючись на випадковості.

Читати далі
«Німецька стоматологія» по вул. Чернишевській, 26: історія будинку-пам'ятки архітектури

Коли робота це не просто спосіб отримання прибутку, а спосіб життя, то важлива кожна деталь і кожен нюанс.

Читати далі