EnglishGermanRussianUkrainian

Коронки на зуби

Здорові зуби в усі часи вважалися ознакою міцного здоров'я. Здорові зуби забезпечують не лише гарну посмішку, але і нормальну роботу шлунково-кишкового тракту. У процесі життєдіяльності ми стикаємося з величезною кількістю чинників, які здатні порушити анатомічну цілісність зубів: нераціональне харчування, різні соматичні захворювання, травми, запальні захворювання ротової порожнини.

У цьому випадку на допомогу приходять зубні коронки. Штучні коронки, по суті, є зубними протезами, основне завдання яких - відновлення анатомічної цілісності і функціональної активності зубів. Коронки фіксуються за допомогою спеціального стоматологічного цементу. Крім безпосереднього зміцнення зуба, коронки чудово справляються із завданням зміни форми або зовнішнього вигляду зуба.

Щоб приховати косметичні дефекти і захистити сильно пошкоджені тканини зуба, стоматологи рекомендують встановлювати зубні коронки. Установка коронки на зуб - один з найбільш поширених методів протезування (естетичного і функціонального відновлення природних структур зуба) Широкий вибір матеріалів - запорука того, що кожен знайде оптимальний за вартістю і іншим характеристикам варіант. Тепер пошкоджена природна коронка зуба (правильніше - коронковая частина зуба), навіть переднього, не вимагає його видалення, якщо немає значних пошкоджень коренів зуба (тріщин, переломів).

Сьогодні на ринку представлена ​​велика кількість різновидів зубних коронок. Вони класифікуються залежно від матеріалу, з якого виготовлені. Використовуються металеві, металокерамічні і безметалеві коронки. Металеві коронки на зуби (на основі золота або металевого сплаву) канули в лету, вони міцні умовно довговічні, однак вкрай неестетично і часто викликають ускладнення, тому сьогодні застосовуються дуже рідко. Найбільш досконалими є безметалеві коронки, які позбавлені вищеперелічених недоліків. Останні максимально наближені за своїми характеристиками до природних зубним структурам, які подарувала нам природа.

Скільки коштує поставити коронку?

Відповідь на це питання залежить від безлічі факторів. Перш за все - від матеріалу. Коронки на зуб, ціна яких мінімальна, робляться з металу, без керамічного покриття. Такі роботи ми принципово не виконуємо, так як вони не відповідають сучасним протоколам лікування. До того ж, відомі виробники матеріалів для протезування зубів давно не займаються такими рішеннями, оскільки довговічність, міцність і сумісність таких конструкцій під великим питанням (не кажучи вже про естетику).

Коронка, ціна якої буде оптимальною, покривається тонким шаром порцеляни. Це бюджетний варіант для жувальних зубів. Металокераміка виглядає більш природно, але каркас з металу не пропускає світлові промені, і якщо придивитися, заміну все ж можна буде розпізнати. Однак якщо така робота буде виконана на високому професійному рівні, відрізнити штучний зуб від рідного буде дуже складно.

Наступні по фінансовій доступності - керамічні зубні коронки, Ціна яких приблизно вдвічі вище, ніж металокерамічних. В даному випадку при установці коронки на зуб сточується мінімальну кількість емалі, і в деяких випадках вдається обійтися без депульпації. Керамічні коронки (зубні) популярні при протезуванні передніх зубів. Головний їхній мінус - вартість. Міцність таких коронок поступається металокерамічним, однак при правильному плануванні і виборі технології їх виготовлення таких недоліків можна уникнути. З естетичної точки зору, цельнокерамические коронки значно перевершують металокерамічні за критеріями природності і натуральності.

Цирконієва коронка на зуб: Вартість і переваги

Діоксид цирконію сьогодні є найбільш прогресивним матеріалом для виготовлення зубних коронок і найчастіше використовується в сучасних стоматологічних клініках. Ця модель позбавлена ​​від недоліків перерахованих вище рішень. Вартість коронки на зуб в даному випадку буде високою, оскільки вона ідентична рідним зубам.

Основні переваги коронок з діоксиду цирконію, які повністю компенсують їхні недоліки в вартості

  • Висока міцність і стійкість до утворення тріщин.
  • Естетичність. Відрізнити від справжніх такі зубні конструкції зможуть тільки фахівці-стоматологи під час детального огляду. Навіть при тісному контакті і в розмові зуби будуть виглядати однаково і природно.
  • На відміну від виробів з металу і металокераміки, коронки на основі діоксиду цирконію є гіпоалергенними, тому ймовірність виникнення алергічних реакцій при їх носінні зведена до мінімуму.
  • У порівнянні з металевими конструкціями ці зубні коронки мають більш високу міцність, тому коронку можна зробити тоншою, завдяки чому поверхня сусідніх зубів практично не доведеться обточувати.
  • Цирконієва коронка є дуже довговічною (термін служби коронки - від 10 років і більше).
  • Цирконієві коронки на зуби дуже легкі на вагу, тому адаптація пацієнта займає найкоротші терміни.
  • Необмежена область застосування цирконієвих коронок (підходять як для передніх, так і для жувальних зубів).
  • Не викликають потемніння ясен і є повністю безпечними як для зубної тканини, так і для організму в цілому.
  • Легкість і комфортабельність в носінні (відсутній роздратування сусідніх структур)

безметалеві коронки на зуби: відгуки власників і шанувальників

Існує думка, що порцелянові коронки на імпланти легко пошкоджуються. Це не зовсім так: якщо виріб створювалося і встановлювалося за всіма правилами, пошкодити його буде складно. Вибираючи таку коронку на зуб, ціну в Харкові вам назвуть чітко-повністю або поетапно. Остаточна вартість буде прозорою і незмінною. Це наші ключові принципи в роботі. Так, якщо ви плануєте поставити металеву коронку на зуб, ціна в Харкові буде прописана в спеціальну пропозицію для вас. Гарантія та терміни служби будуть заздалегідь обумовлені, як і рекомендації по догляду за вашими новими зубами!

Також корисно: ціни імплантація зубівдитячий зубний лікархірургічна стоматологіякоронки на зуби відгукиімплантат зубний

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK