EnglishGermanRussianUkrainian

Імплантація переднього зуба

При відновленні передніх зубів особливу увагу приділяють естетичним моментів: кольором нової коронки, здатності матеріалу пропускати світлові промені на невелику глибину, анатомічної форми. Імплантація переднього зуба може проводитися в один або два етапи. одноетапний варіант можливий відразу після видалення попереднього зуба - якщо немає протипоказань. У цьому випадку місце, що звільнилося відразу ж займає штучний зуб з тимчасової коронкою. Після приживлення імплантованого металевого «кореня» коронку замінюють постійної.

Яку коронку вибрати?

Найдешевшим варіантом буде металева коронка, але вона занадто сильно виділяється зовнішнім виглядом. Якщо потрібно, щоб зуби виглядали природно, краще замовити коронки з пресованої кераміки (фарфору) або оксиду цирконію.

  • Порцелянові коронки з пресованої кераміки ідеальні з точки зору естетики. Вони дорожче металокерамічних, але дешевше цирконієвих. Вважається, що їх міцність нижче, ніж у виробів з основою з металу, але навантаження на передні зуби невелика, і кераміка служить до десяти років, а іноді і більше.
  • Цирконієві коронки з покриттям з порцеляни прекрасно виглядають і відрізняються від звичайного зуба. Крім того, по міцності вони не поступаються металокерамічним. Ця технологія реставрації зубів залишається найдорожчою.
  • Металокераміка дешевше двох попередніх варіантів, але програє їм у естетичному плані. Передні зуби досить тонкі, і метал може просвічувати крізь зовнішній шар кераміки.

Особливості імплантації передніх зубів

Основне завдання зубів цієї групи - відкушування і пережовування їжі. Головну навантаження при пережовуванні несуть задні зуби, ширші і масивні, тому для коронок передніх можна використовувати менш міцні матеріали. Правда, і місця для імплантації в передній частині щелепи набагато менше. Тому штифти для передніх зубів тонше, але трохи довше, ніж для задніх.

Штифт і коронку з'єднує невелика металева деталь - абатмент. Його теж можна зробити з титану, але вона іноді просвічує крізь стінку коронки. Тому рекомендується замовляти абатменти з оксиду цирконію або інших матеріалів, що залежать від точки зору естетики.

У деяких випадках під час операції замість скальпеля використовують лазерний промінь, що зменшує пошкодження ясен і площа операційного поля. Зроблені лазером розрізи швидше заростають, а судини менше кровоточать.

Також корисно: коронки цирконій, коронка керамічна, металокерамічні коронки ціна, коронки зубні, поставити імплант зуба ціна

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK