EnglishGermanRussianUkrainian

брекети

Виправлення прикусу простіше проводити в ранньому дитинстві, починаючи з 3-5 років. Якщо ж патологія проявила себе в підлітковому віці, відмінним рішенням стануть брекети на зуби. Сьогодні ринок пропонує величезний вибір варіантів - і кожен зможе поставити брекети, ціна яких буде доступною для сімейного бюджету. Заздалегідь з'ясувати, скільки коштують брекети на зуби, можна тільки в цілому. Більш точну суму зможе назвати стоматолог після попереднього огляду, а повна вартість брекет-системи, як і тривалість корекції, розраховується за підсумками комп'ютерного моделювання стану щелеп.

Скільки коштує поставити брекети?

Повна вартість роботи залежить від стоматологічної клініки, кваліфікації і затребуваності лікаря, обраних методик та моделей скоб і лігатур. На установку металевих брекетів ціна в Харкові, як і на всі інші брекети, буде включати урок гігієни, докладні рекомендації по догляду за зубами і кращі засоби гігієни як комплімент від клініки «Німецька стоматологія». Кераміка приблизно вдвічі дорожче металу, а вартість сапфірових брекетів буде ще вище. При цьому брекети, вартість яких мінімальна, не завжди гірше: наприклад, недорогі металеві моделі дуже популярні і прекрасно справляються з поставленими стоматологічними завданнями.

Брекети: види і розцінки

Для багатьох саме вартість - визначальний фактор при виборі методу виправлення прикусу. Ціни на брекети залежать від:

  • матеріалу - мінімальної буде ціна на нержавіючу сталь, максимальної - на сапфірові пластини;
  • способу, яким брекети для зубів фіксуються до дуги, - класичний істотно дешевше самолігуючі;
  • способу установки - на передню або задню поверхню зуба. Лінгвальні (так звана мовні) брекети завжди обходяться дорожче.

Лінгвальні брекети в Харкові: ціна питання

Зубні брекети цього типу не завжди рекомендовані, і робити остаточний вибір потрібно після консультації зі стоматологом-ортодонтом. Але якщо вам підходить ця брекет-система, ціна буде залежати від матеріалу і способу фіксації скоб до металевої дузі. Найдешевші такі брекети в Харкові стоять приблизно 300 доларів США з фіксацією і компліментом від клініки.

Головна перевага лингвальной установки брекетів на зуби - ціна і естетичні моменти. Можна використовувати метал (найдешевший матеріал) без ризику зіпсувати посмішку на найближчі рік-два. Причому і сапфірові, і керамічні брекет-системи при «зовнішньої» установці все одно видно, чого не скажеш про лінгвальних брекетах для дорослих.

Плануючи поставити брекети, подбайте про вибір клініки з досвідченими висококваліфікованими лікарями. Хороші рекомендації в медицині вкрай важливі. Найкраще, якщо це буде солідна клініка, яка «по нотах» розпише майбутнє лікування і очікуваний результат.

Також корисно: дитяча зубна поліклініка, металокераміка коронка, зубні коронки ціна, імплантати, брекети вартість

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK