EnglishGermanRussianUkrainian

Вирівнювання зубів за допомогою брекетів і кап

Правильний прикус і розташування зубів не тільки естетична складова Вашої зовнішності, а й запорука здоров'я всього Вашого організму. Тому вирішуючи одну задачу Ви отримуєте одразу два результату - здорову і гарну посмішку!

Можливість красиво посміхатися підвищує самооцінку, привертає увагу співрозмовника і викликає його розташування.

Якщо Ви зараз замислюєтеся над корекцією зубного ряду, то ми раді Вам повідомити, що на сьогоднішній день стоматологія пропонує безліч різних рішень.

Лікарі-ортодонти займаються корекцією неправильного прикусу або вирівнюванням криво розташованих зубів. Ці процедури успішно виробляються для пацієнтів будь-якого віку.

Для кожного пацієнта методика і план лікування підбираються індивідуально. Тому так важливий професіоналізм ортодонта. Для підбору найефективнішого в кожному конкретному випадку методу коригування положення зубного ряду або окремо взятих зубів застосовуються спеціальні діагностичні процедури.

Популярні різновиди брекет-систем

фігурні дужки

вестибулярні брекети.

В даний час ці системи найбільш поширені. Вони кріпляться на зовнішній стороні зубів. Для їх виготовлення використовуються метал, пластик, кераміка, сапфіри. Ціна брекет-системи залежить від обраних матеріалів. Найпрестижніші, рекомендовані ортодонтами Харкова, - сапфірові брекети. Спеціально ограновані камені заломлюють падаючі на них сонячні промені, в результаті чого брекет-система практично непомітна. У нашій клініці також можна встановити металеві та керамічні брекет-системи. Вестибулярні брекети майже не відчуваються і не впливають на дикцію.

лінгвальні брекети.

Ці конструкції кріпляться на внутрішній стороні зубів, тому їх взагалі не видно. Модель підійде тим, хто відчуває сильний психологічний дискомфорт від носіння звичайних моделей, видимих ​​на зовнішній частині зубної дуги. Однак в процесі експлуатації такі системи створюють більше незручностей. Доведеться звикати чистити зуби, їсти і спілкуватися по-новому. Також сам процес лікування набагато триваліший.

Як довго потрібно носити брекети?

breket-sistemi-i-elajneri-invisalign

Конкретні терміни використання брекет-системи визначає лікар-ортодонт в залежності від клінічної ситуації. Середній термін становить 1-2,5 років, так як, по суті, доведеться зрушити вже виріс зуб, поступово змусивши його прийняти правильне положення. Приготуйтеся до того, що в момент зняття брекетів закінчується тільки перша половина процедури. Стільки ж часу доведеться використовувати ретенційний апарат - знімне або незнімна пристосування для закріплення досягнутого брекет-системою результату. Приходити на огляд ортодонта в процесі лікування потрібно в середньому 1 раз на місяць.

Якщо дозволяють медичні показання, щоб не носити брекет-систему, можна скористатися прозорою індивідуальної капою. Капа майже не видно, але дозволяє коригувати прикус так само ефективно.

Перед установкою брекетів

Перший крок - консультація з лікарем ортодонтом. В результаті Ви отримаєте індивідуальні рекомендації і зможете прийняти зважене рішення.

Наступний крок - обов'язково провести лікування зубів і професійну чистку порожнини рота. Це дозволить виключити розвиток карієсу під час носіння брекет-системи.

Ми завжди дуже відповідально ставимося до кожного пацієнта. Зустрічатися з хорошим приводів - одна з основних місій нашої роботи. Приємно, коли пацієнти стають нашими друзями і рекомендують нас своїм знайомим.

Знайомтеся з командою клінік и прикладами наших робіт.

Ми з задоволенням відповімо на Ваші запитання. Для цього залиште свій номер телефону, натиснувши на іконку телефону справа внизу екрану - ми передзвонимо і підберемо зручний для Вас час візиту на консультацію.

Будемо раді бачити Вас в клініках «Німецька стоматологія»
Харків, вул. Чернишевська, 26

Посміхайтеся частіше. Завжди!

Чекаємо у гості!

Також корисно: коронки металокераміка ціна, коронка на зуб ціна харків, відбілювання zoom 3, імплант зуба ціна, брекети ціна харків

Наші фахівці

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK