EnglishGermanRussianUkrainian

Найкращий відгук про нашу роботу - це моменти, коли в клініку приходять гості за рекомендаціями своїх друзів і знайомих.

Але якщо у Вас ще немає знайомих, які вже стали нашими друзями, то ми з задоволенням покажемо приклади наших робіт. Адже нам є чим пишатися!

Вініри експерт-класу

Вініри, можливості естетичної стоматології

Вініри, лінія посмішки

Пластика ясен і естетика

Ортодонтія + Хірургія + Коронки

Відновлення молочних зубів після травми

Високохудожетсвенная реставрація

Художня реставрація

Сучасна стоматологія, величезний досвід і високий професіоналізм команди клініки «Німецька стоматологія» творять чудеса. Сьогодні у Вас є можливість подарувати собі красиву голлівудську усмішку, не виїжджаючи з Харкова.

Застосовуючи широкий спектр стоматологічних послуг і естетичних рішень, ми гарантуємо якість результату на ці та інші наші роботи. Художня реставрація зубів, імпланти, коронки або вініри - на фотографіях нижче Ви побачите ефективність застосування кожної з цих технологій.

Кожна посмішка унікальна! Тому до кожного гостя у нас персональний підхід. Консультація з фахівцем дозволить Вам отримати всю інформацію для прийняття рішення, яке буде радувати Вас довгі роки. А можливість скласти індивідуальний графік відвідувань дозволить врахувати всі Ваші плани.

Ми із задоволенням допоможемо Вам в питаннях краси і здоров'я, пов'язаних зі стоматологією.

Для запису на консультацію залиште свій номер телефону, натиснувши на іконку телефону в правому нижньому кутку. Ми передзвонимо найближчим часом і підберемо зручний час для візиту.

Будемо раді бачити Вас в наших клініках "Німецька стоматологія"!

Харків, вул. Чернишевська, 26

Харків вул. Чернишевська, 26
9:00 — 19:00 (Пн-Сб)
057 714 94 49
ns.kharkov@gmail.com
EnglishGermanRussianUkrainian

Слідуй за нами:

Ліцензія МОЗ України АВ № 554215, 16.08.2010

© 2020 Всі права захищені.