EnglishGermanRussianUkrainian

Імплантація зубів: як це робиться?

Не дивлячись на те, що імплантація зубів зараз є переважним методом відновлення зубного ряду, мало хто вдавався в подробиці проведення даної стоматологічної маніпуляції. Пацієнта більше турбує результат, але розуміння нюансів процесу установки імплантату піде тільки на користь, адже успішність імплантації залежить і від імплантолога, і від пацієнта.

Перед тим, як приступити безпосередньо до установки імплантату, спецталіст повинен вивчити конкретний клінічний випадок (індивідуально враховуючи всі особливості пацієнта), виключити всі протипоказання і переконатися, що імплантація все ж показана і буде ефективною. Існують протипоказання, які роблять дентальну імплантацію неможливою, Але в більшості випадків, слідую рекомендаціям лікаря можна усунути і виключити зі списку протипоказань безліч проблем.

Для успішності імплантації зубів також потрібно правильно підібрати вид і форму самого імплантату.

За формою конструкції виділяють наступні види імплантатів: гвинтові, циліндричні, пластинкові, конічні), ступінчасті, кортикальні, трубчасті та інші.

Але вирішальним фактором служить вид імплантату:

КорневіднЗ <Рμ

Найбільш популярні. Мають форму ступеневої циліндра з титану з різьбленням. Найбільш еффектвіни при достатньому обсязі кістки, але іноді вдаються перед процедурою до сінусліфтінг.

Пластіночние

Застосовуються, коли кістка настільки вузька, що установка коренеподібних імплантатів неможлива.

КомбінірованнЗ <Рμ

Щось середнє між корневідним і пластинковим видом. Можуть бути складної форми і великого розміру, в залежності від потреб.

Субперіостальние

Поднадкостнічние імплантати) застосовується при сильному истончении (резорбції) кісткової тканини щелепи.

Эндодонтіческі стабілізовані

Встановлюються в кістку через верхівку кореня зуба. Застосовується коли є необхідність продовження і зміцнення стабільності кореня зуба.

Внутріслізістие імплантати

Спеціальний вид імплантатів, який дає можливість обійтися без впровадження протеза в кісткову тканину. Використовуються в основному для стабілізації повних або часткових зубних протезів.

Після вибору виду і форми імплантату, йде хірургічний етап постановки імплнатата. Хірург відкинувши клапоть ясна, за допомогою фрез потрібного діаметра формує ложе для імплантату в кістковій тканині щелепи. Потім спеціальним ключем імплантат вкручується в кістку, після чого на місце установки імплантату накладається назад клапоть ясна і накладаються шви. Далі на імплантат буде встановлена ​​коронка, в залежності від типу навантаження (негайної або двоетапної), відразу або через 4-6 місяців.

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK